Marketing munkatárs

Az Invia Közép-Európa dinamikusan fejlődő online utazási ügynöksége. A cég csoport mára már Csehország, Szlovákia, Lengyelország, Németország, Svájc, Ausztria és Magyarország területén is sikeresen működik. Széles kínálat, modern technológia, profi csapat - ez sikerünk záloga. Cégünk marketing részlegének támogatására keresünk kollégát marketing munkatárs munkakörbe.

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • A cégcsoport marketing csapatának támogatása (online és offline brand kampányok)
  • Social Media management (pl. Facebook posztok generálása, hirdetések megfogalmazása, ütemezése, feladása)
  • Együttműködés a külföldi marketing munkatársakkal
  • Forgalmi adatok összevetése, elemzése, majd javaslattétel a hatékonyság javítására
  • Riportok, kimutatások, statisztikák figyelése, elemzése, prezentációk és táblázatok készítése
  • Versenytársak kommunikációs tevékenységének folyamatos követése, kiértékelése
  • Piackutatás
  • A sajtóban történő megjelenés (TV, rádió kampányok ismerete)
  • Kapcsolattartás a sajtóval
  • Hírlevelek készítése

Mit várunk el Tőled?

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves marketing területen szerzett szakmai tapasztalat, ezen belül:
    • Facebook és Google hirdetések kezelésében szerzett tapasztalat
    • PPC kampányokkal kapcsolatos alapvető ismeretek
    • Social media oldalak ismerete, használata
    • Hirdetések, kampányok teljesítményének értékelése, statiszikák értelmezése
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkára való képesség
  • Stabil angol nyelvismeret (legalább aktív középfok)

Előny:

  • Tapasztalat tartalom marketingben
  • Tapasztalat PPC kampányokban
  • Innovatív és stratégiai gondolkodásmód, kezdeményező készség
  • Keresőoptimalizálás SEO tapasztalat

Miért érdemes a csapatunkban dolgoznod?

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Budapesti irodánkban, modern munkakörnyezetben, fiatalos csapatban dolgozhatsz.
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkakapcsolat
  • Családias, támogató közeg
  • A munkához laptopot, mobiltelefont biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest, 1077 Kéthly Anna tér 1.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket!

Cégnév: Invia.hu Kft.