''VKSZ'' Zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing munkatárs

Egy közszolgáltatással foglalkozó cég működtetése során egy olyan, a kor követelményeihez illeszkedő tevékenység-ellátási és ehhez igazodó szervezeti struktúrára van szükség, amely az átlátható és takarékos gazdálkodás mellett, hatékony ügyvitellel, kooperatív, támogató szemléletben képes Veszprém városának és szolgáltatói körzetének dinamizálására.
A társaság tevékenységének középpontjába az embert kell helyezni. Törekedni kell arra, hogy a tulajdonos, a partnereink és nem utolsó sorban a lakosság elvárásainak a lehető leginkább megfelelve végezzük munkánkat. Elvárjuk, hogy minden alkalmazottunk személyes tudásának legjavával járuljon hozzá szolgáltatásaink fejlesztéséhez, és partnereink megelégedettségéhez. A fenti célok megértése és a velük való azonosulás szervezeti kultúránk része.

Főbb feladatok, munkák:

  • A „VKSZ” Zrt. marketing kommunikációjának tervezésében való részvétel, marketing programok tervezése, szervezése, végrehajtása és ellenőrzése
  • Külső és belső PR programok, rendezvények tervezése, szervezése
  • A „VKSZ” Zrt. szolgáltatásait támogató online és offline kommunikációja, közösségi médiafelületek kiépítése és működtetése
  • Sajtóanyagok összeállítása
  • Weboldal karbantartása
  • Pályázati kötelező kommunikáció
  • Helyettesítő jelleggel iktatási, adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú közgazdasági, közgazdász végzettség
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség szóban, írásban
  • Terhelhetőség, határozottság, következetesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • marketing területen szerzett képzettség

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
Cafatéira juttatás, melyet mi már a próbaidő alatt is adunk!
Nálunk a tényleges munkavégzés ideje napi 8 óra, mert a munkaközi szünet a munkaidő részét képezi!
Céges üdülési lehetőség.
Kiszámítható, folyamatosan fejlődő anyagi, és szakmai biztonság
Komfortos munkahelyi körülmények
Kiváló emberi kapcsolatok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út

Kérem magyar nyelvű önéletrajzát küldje meg részünkre.

Cégnév: VKSZ Zrt.