Cégünk értékrendjének alapja már a kezdetektől fogva a folyamatos innováció, valamint a fenntartható minőség, termékeink, és partnerkapcsolataink tekintetében egyaránt. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

Ehhez a munkához keresünk pécsi irodánkba

Marketing munkatársat

Feladatok

  • A vállalat külső és belső rendezvényeinek, teljes körű koordinálása
  • Online kommunikációs feladatok, kampányok menedzselése
  • Aktív részvétel az értékesítést támogató marketingeszközök tervezésében, elkészítésében
  • Marketingkampányok előkészületének és megvalósításának támogatása
  • Marketingeszközök, anyagok rendelése és nyomon követése
  • Alvállalkozókkal, ügynökséggel, médiapartnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú  végzettség
  • 2-3 év tapasztalat rendezvényszervezés vagy marketing területeken
  • Online alkalmazások (SurveyMonkey, Mailchimp, Social felületek, stb.) magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatjátékos attitűd, határozottság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú marketing végzettség
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • modern, irodai környezet és munkaeszközök
  • támogató és inspiráló közeg
  • változatos és izgalmas projektek
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.