Marketing munkatárs

Leírás

Feladatok

  • Céges webshop kialakítása, feltöltése, kezelése
  • Részvétel a web CMS tartalmi feltöltésében (céges oldal + intranet)
  • Részvétel a céges weboldalak fejlesztésében, kialakításában
  • Részvétel a céges termékadatbázis média részének kezelésében,
  • Mediapool kezelés
  • Médiaszerkesztési feladatokban részvétel

Elvárások

  • Marketing terület felé való érdeklődéssel rendelkezel
  • Rendkívül figyelmes vagy a részletekre
  • Kreatív problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Jó kommunikációs képességed van

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen rendelkezel tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Céges telefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft