Marketing munkatárs

Marketing munkatársAz Adecco a világszerte piacvezető fal- és tető szendvicspaneleket gyártó partnere részére keres munkatársat

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert versenyképes bércsomaggal és éves bónusszal honorálnak;
  • Mert multinacionális környezetben, de egyben családias hangulatban dolgozhatsz;
  • Mert a stabil és kiszámítható nagyvállalati háttérnek köszönhetően hosszú távon számítanak Rád;
  • Mert szerteágazó, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak.Te vagy az IGAZI, ha
  • Szakirányú végzettséged vagy legalább 1-2 szakmai tapasztalatod van;
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt;
  • Otthonosan mozogsz a digitális marketing világában (Weblapszerkesztés, Hírlevél-szerkesztés, Social media, Google Analytics., Creative Cloud programok)
  • Nem jelent számodra gondot az önálló munkavégzés;
  • Saját gépjárművel rendelkezel.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • Marketing Manager napi munkájának segítése
  • South régióhoz tartozó weboldalak kezelése (Kentico CMS rendszerrel)
  • 2021-ben induló új weboldalak kiépítése (Adobe Experience Manager rendszerrel)
  • Havi hírlevelek küldése (Adestra rendszerrel)
  • Brossúrák, Adatlapok készítése (Indesign, Illustrátor és Photoshop rendszerekkel)
  • Blog és PR cikkek írása
  • Marketing minták gyártatása és marketing számlák rögzítése SAP-ba
  • Social media felületek kezelése és tartalomgyártásMunkavégzés helye: Újhartyán

Munkavégzés helye

PEST, Újhartyán, Hungary

Cégnév: EasyHiring Services Kft.