ANGE MILANO Kft

A dinamikusan növekvő, évtizedes ruhaipari múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú
Ange Milano Kft.
az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Marketing munkatárs

Feladatok:

  • A cég áruértékesítését támogató marketing tevékenységnek tervezésében, kidolgozásában és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Közreműködés az egységes vállalati- és márka arculat biztosításában, szoros együttműködésben a cég további egységeivel
  • A cég külső kommunikációjának támogatása, mint webes és közösségi felületek kezelése, nyomon követése, frissítése, tartalomkészítés

Elvárások:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat marketing kommunikáció terén
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Dinamikus, célorientált attitűd
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • Felelősségtudat és megbízhatóság

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Ruhaipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény alapján további juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Fényképes szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igénnyel együtt a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: ANGE MILANO Kft