A Rati saját ötleteken alapuló megoldásaival az európai autógyárak fejlesztő partnere. Egy alkotótér, ahol tökéletes egyensúlyban van a pezsgő start-up feeling az autóipari minőségi sztenderdekkel, a családi tradíciók a multis folyamatokkal. Csapatunkba

Marketing munkatársat

keresünk

Főbb feladataid

  • a Rati social platformjainak (Facebook, Instagram, Youtube) és a Rati weboldalának teljes körű gondozása, rendszeres tartalmak készítése és készíttetése
  • összehangolt social hirdetési kampányok tervezése, kivitelezése, utánkövetése
  • kreatívok készítése és készíttetése
  • együttműködés fotós, grafikus partnerekkel az önálló kreatív briefeléstől az elszámolásig
  • egyszerűbb grafikai, fotós, videós munkák házon belüli kivitelezése a sales csapat támogatására)
  • kreatív szövegírás, nyomtatott anyagok kivitelezésének koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú marketing végzettség, több éves online és offline marketing tapasztalat
  • magabiztos, up-to-date jártasság a social média (Facebook, Instagram, Youtube) vállalati oldali világában
  • analitikus készség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • jó fogalmazási és kommunikációs képesség
  • pontos és precíz munkavégzés
  • kreativitás, kiemelkedő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • egyedülálló vállalati kultúra, és vezetői támogatás
  • ergonomikus, modern, környezettudatos munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • családbarát működés
  • laptop és telefon
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezésed.

Bővebb információt Palik Adrienn, HR vezető nyújt a +3672 582 430 telefonszámon.

Cégnév: RATI Kft.