Marketing munkatársat keresünk klíma berendezések nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk számára. Amennyiben rendelkezel legalább 1 éves marketing tapasztalattal (KKV szektorban), akkor várjuk jelentkezésed!

Marketing munkatárs

Feladatok

  • Részvétel az éves kommunikációs terv kidolgozásában, a marketingvezető munkájának támogatása döntéselőkészítéssel
  • Hatékony belső kommunikáció kialakítása a promóciók előkészítésében és kivitelezésében
  • On-line kampányok megszervezése, lebonyolítása, kiértékelése
  • Szóróanyag beszerzés, marketing webshop üzemeltetése
  • Kreatív tartalmak előállítása: katalógusok koncepcióterve, szövegezése, grafikai megvalósítása önállóan vagy grafikus bevonásával, hírlevél kampányok, webes keatívok, stb.
  • Adminisztráció: B2B támogatás Weboldalakhoz kapcsolódó Joomla és egyéb adatbázisok karbantartása
  • Adminisztráció: szerződések, számlák, teljesítési igazolások kezelése, büdzsé követés
  • Rendszeres elemzések és riportok készítése, ezekből javaslatok tétele és megvalósítása: Google Analytics, Ads, SearchConsole, HotJar, hírlevél statitsztikák és egyéb platformok segítségével

Követelmények

  • KKV marketing területen végzett legalább 1 éves gyakorlat
  • Projekt szemlélet: folyamatok, közreműködők és határidők menedzselése, információ rendszerezésre és megosztásra, csapatmunkára való képesség
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban. A munkavégzéshez kiváló kapcsolat ápolása szükséges a műszaki szakértőkkel, a viszonteladó partnerekkel és a külsős szolgáltatókkal (programozó, SEO, kreatívok, médiások, egyéb beszállítók)
  • Műszaki érzék
  • Google, Facebook, Pinterest, stb. kommunikációs és hirdetési felületeinek magabiztos használata
  • Adobe PhotoShop felhasználói szintű ismerete (képek átméretezése, kreatívok összeállítása, animálása)
  • Talpraesettség, proaktivitás
  • MS Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete
  • Angol alapfokon (oktató videók, beszállítókkal való levelezés)
  • Marketing végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon, laptop
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye

Nagytarcsa

Cégnév: Randstad Hungary Kft.