Főbb feladatok, munkák:

  • Éves marketing költségvetés és stratégia összeállítása és nyomon követése
  • Anyavállalattal való szoros kapcsolattartás és együttműködés
  • Közösségi média oldalak kiépítése és fellendítése
  • Weboldal tartalmának frissítése, szükséges fejlesztések koordinálása, kampányok elkészítése
  • Külső partnerekkel való együttműködés (grafikus, nyomda, online marketing cég stb.)
  • Céges rendezvények szervezése és koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint)
  • Angol középfok/kommunikációképes szint
  • Proaktivitás, nagyfokú önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete, használatában való jártasság
  • Online marketingben szerzett tapasztalat
  • Google termékek felhasználói szintű ismerete (Ads, Analytics, Search Console)

Amit a megbízó kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria + laptop + mobil telefon + iPad
  • Első évben 13. havi, második évben 14. havi bérkiegészítés bónusz konstrukcióban

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda