APPELLO Kft.

Marketing munkatárs

Marketinges vagy? Az átlagnál jobban érdekelnek a pénzügyek, bankok, Fintech és az IT? Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő IT cég kommunikációjában? Angolul is könnyedén fejezed ki magad?

Az ideális jelölt online marketingben legalább 3-5 év tapasztalattal rendelkezik, offline tapasztalat további előnyt jelent. Az ApPello marketing kommunikációs nyelve angol, ezért a magabiztos, folyamatos és felsőfokú angol nyelvtudás kötelező. Továbbá a magyar és angol nyelvű szövegíró képesség, a témák önálló felvetése, kikutatása és kidolgozása alapelvárás.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ApPello márkakommunikációs stratégiájának tervezésében és megvalósításában való aktív részvétel
  • Online marketing stratégia tervezése és megvalósítása
  • Közreműködés marketing és PR cikkek készítésében, utókövetésében
  • Aktív részvétel Podcastok és Webinárok készítésében
  • Hírlevelek összeállítása és követése
  • B2B eseményeken való részvétel, networking
  • Felhasználói viselkedés elemzése online csatornákon
  • Szoros együttműködés a projekt csapatokkal és a nemzetközi Sales teammel
  • Hirdetések és PR anyagok szöveges kidolgozása és elkészítése magyarul és angolul
  • Céges weblap tartalmának folyamatos fejlesztése, frissítése
  • Aktuális marketing trendek bevezetése
  • Kreatív eszközök felkutatása és alkalmazása
  • Konkurenciafigyelés
  • Ügyfél elégedettség mérés, ügyfélmegtartási tervek kidolgozása
  • Havi elemzések, negyedéves riportok készítése
  • Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás érdeklődőkkel és partnerekkel
  • Külsős beszállítók munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Post COVID: Utazások, külföldi konferenciák előkészítése, azokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4-5 éves tapasztalat marketing területen
  • Tárgyalóképes, folyamatos, kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Prezentációs, előadói képesség magyarul és angolul
  • Utazási hajlandóság, konferenciákon való részvételre (COVID után)
  • Kreativitás, precizitás, mobilitás, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Erős diplomáciai készség, ügyfélközpontúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jártasság a banki informatika/ szoftverfejlesztés világában
  • B2B kommunikációban szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves médiában, újságírásban, content gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Google Analytics rutinos használata, illetve a LinkedIn és a Facebook üzleti használatában való jártasság
  • Kép és videó szerkesztő szoftverek magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Az aktuális helyzetben a munkaidő nagy részében home office-ban lehet dolgozni
  • A belépő kollégák betanulását és beilleszkedését online segítjük
  • Versenyképes, fix jövedelem, évente garantált, teljesítményfüggő béremelés
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1075 Budapest, Madách Imre út 14.

Felvétel menete:
  • A beérkezett önéletrajzokat a HR csapat előszűri, majd az alkalmas jelölteket telefonon keresi
  • Az első interjú kör Skype-on vagy Teams-en keresztül zajlik, a HR és a marketing vezető részvételével
  • Ajánlatadás előtt személyes találkozót kérünk a budapesti irodában
Cégnév: APPELLO Kft.