BECK AND PARTNERS Kft.
Hosszú távon szeretne elhelyezkedni egy biztos, folyamatosan fejlődő cégnél?
Izgalmasnak találja a marketing világát és van benne tapasztalata?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól!
Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, Érd lakossága számára szabadidős-, és sportszolgáltatás nyújtásával kapcsolatos közszolgáltatási tevékenységgel, vagyonkezelési főtevékenységgel, illetve projekt lebonyolítói feladatokkal foglalkozik.
Csatlakozzon bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing stratégia elkészítése,
  • Online marketingstratégiák kezelése, kampányok tervezése és megvalósítása,
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése,
  • Fizetett hirdetések kezelése, brand építés,
  • Marketing-kommunikációs anyagok, publikációk készítése, szerkesztése, megjelenéshez való előkészítése (online, offline),
  • Hírlevelek szerkesztése, kommunikációs csatornák kiépítése és kezelése,
  • Kreatív anyagok, hirdetések, reklámok összeállítása,
  • Képi anyagok készítése, marketing anyagok összeállítása,
  • Adminisztratív tevékenységek elvégzése,
  • A többi szervezeti egységgel való együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőoktatási szakképzés vagy főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági/marketing területen,
  • Min. 2-5 év marketing tapasztalat - főként online marketing területen,
  • Min. középszintű angol nyelvtudás (honlap és közösségi média felületek kezelése, fordítási feladatok)
  • Önálló, proaktív munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafeteria,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Rugalmas munkaidő és home office,
  • Céges telefon és laptop,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál,
  • Családias légkör, támogató csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkaidő: Rugalmas és feladat-orientált munkaidő (akár teljesen home office-ból végezhető feladatok.)
  • Munkavégzés helye: A cég központja Érd városközponttól sétatávolságra található.
  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.