ELTER Világítás Kft.

Marketing munkatárs

Családi vállalkozásunk több mint 30 éve lámpa kereskedelemmel foglalkozik, 12 nagy lámpagyártó cég kizárólagos vagy kiemelt képviselői vagyunk Magyarországon.

Téged keresünk ha kreatív és nyitott gondolkodású vagy, ha érdekel az online marketing világa, ha szeretsz szöveget írni, érdekel a világítás és a lakberendezés, szereted a kihívásokat, akkor tedd meg az első lépést és jelentkezz csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a SEO csapattal – google és közösségi média hirdetésekkel kapcsolatban, kampány szövegek ellenőrzése,
  • weboldal aktuális tartalmainak feltöltése (bannerek, hírek árjegyzékek, katalógusok),
  • weboldal termékadatbázisának kezelése (termékadatok töltése, keresőoptimalizált szövegírás, képvágás),
  • FTP-re adatok feltöltése (árjegyzékek, termékadatok, termékképek),
  • weboldal fejlesztés (javaslattétel, megvalósítás koordinálása).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai végzettség,
  • felhasználó szintű MS Office, internet és levelező rendszer ismeret,
  • kreatív szövegírás és kommunikációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szövegírói tapasztalat,
  • online marketing tapasztalat,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést, cafeteria és további juttatásokat,
  • innovatív, lendületes és fiatalos munkakörnyezetet,
  • a betanulást előadásokkal, előre összeállított tananyaggal segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Szekszárd

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Cégnév: ELTER Világítás Kft.