MARKETING MUNKATÁRS

Kreatív és lendületes személyiség vagy? Megnyerően kommunikálsz szóban és írásban egyaránt?
Kiváló szervezői készséged van?

Mi pont egy neked való munkakört ajánlunk egy dinamikusan fejlődő magyar cég csapatában!
Kecskeméti irodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező Marketing munkatársat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Marketing stratégia tervezése, kidolgozása
  • Hatékony marketing lehetőségek feltárása
  • Közösségi média felületek kezelése, fejlesztése
  • Online és személyes rendezvények szervezése, koordinálása
  • Piac és a trendek követése
  • Szöveges tartalmak készítése
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Kreatív anyagok, szóróanyagok fejlesztése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel, külső szolgáltatókkal
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Mit ajánlunk számodra?

  • Stabil, dinamikusan fejlődő, magyar cég
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős, 8 órás állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Összetartó csapat, csapatépítő programok
  • Jól megközelíthető, központi helyen lévő iroda

Téged keresünk akkor, ha...

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 év munkatapasztalatod van marketing területen

Előnnyel indulsz, ha…

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet a "jelentkezem" gombon keresztül. Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációs leveledet és fizetési igényedet!

Cégnév: VECTOR KFT.