Sun System Kft.
Bővülő csapatunkba

Marketing munkatárs

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • weboldalaink felülvizsgálata,
  • érdekes tartalommal való megtöltése,
  • facebook oldalak kezelése
  • online kampányok/nyereményjátékok szervezése és lebonyolítása,
  • országos kampányok szervezése partnereink bevonásával
  • Google Adword kampányok létrehozása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amennyiben legalább 2 éves tapasztalatod van a marketing/online marketing területen és referenciával is rendelkezel, akkor jelentkezz fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatunkba! Egyetemisták/főiskolások jelentkezését is várjuk, hiszen, ha pont gyakorlati helyet keresel vagy frissen végeztél, és rendelkezel némi gyakorlattal valamint kreatív vagy, nálunk van a helyed.

Előnyt jelent:

  • a szakirányú végzettség és ha van tapasztalatod termékfotózás és videó készítés terén, részt vettél már pályázatok előkészítésében/benyújtásában.

Amit cserébe kínálunk egy gyorsan fejlődő csapatban:

  • hosszú távú karriert
  • megfelelő technikai háttérrel
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2225 Üllő

  • Iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok,
  • esetleg ajánló levél korábbi munkáltatótól,
  • gyakornoknak jelentkezők esetében az aktuális képzés megnevezése,
Cégnév: Sun System Kft.