Szent István Filharmonikusok Non-profit Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketinges

szimfonikus zenekar

Főbb feladatok, munkák:

PPC és Social media kampányok tervezése, megvalósítása
Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése
Éves marketingterv összeállítása, lebonyolítása
Megjelenések, reklámok, hirdetések elkészítése, elkészíttetése, megjelentetése
Kapcsolattartás külső partnerekkel
PR tevékenység
Ügyfél események szervezése, lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

3-5 év szakmai tapasztalat
Erős online marketing tudás, szemlélet
Online marketing csatornák átfogó ismerete
Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés

Szükséges végzettség:

Legalább középfokú végzettség, előny főiskola / egyetem
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Zenei területen / zenekari marketing tevékenységben szerzett tapasztalat
Jártasság a NKOH informatikai rendszerének használatában

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Fiatalos, dinamikus csapat
Hosszútávú munkavégzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Columbus utca 11.

Jelentkezés önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével
Munkavégzés helye: 1145. Budapest Columbus u. 11.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2021. október 22.

Cégnév: Szent István Filharmonikusok Non-profit Kft.