KURUCZ FARM Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

    - Közösségi platformok kezelése (Facebook, Instagram), tartalmak létrehozása, szerkesztése
    - A cég tevékenységével kapcsolatos marketing és külső/belső kommunikációs feladatok elvégzése
    - Online marketing tevékenység ellenőrzése, weboldal frissítése
    - Üzenetek megválaszolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
    - A cég marketing megjelenéseivel kapcsolatos feladatok ellátása (prospektusok, szórólapok, reprezentációs anyagok beszerzése)
    - Publikációk, hírlevél, egyéb kiadványok szerkesztése
    - Kapcsolattartás külső partnerekkel (grafikusok, nyomdák, webfejlesztő cégek stb.)
    - Marketing projektek megtervezése és megvalósítása, új termékek piaci bevezetésének támogatása
    - Márkaépítésben való aktív részvétel
    - Marketing hirdetések elkészítése, menedzselése
    - Marketing és PR szövegek írása
    - Hírlevél készítése
    - Vállalati arculat megjelenítése online és offline felületeken
    - Ügyvezetők munkájának támogatása
    - Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Marketing szakirányú végzettség
    - Közösségi média felületek (Facebook, Instagram) magas szintű ismerete
    - Tapasztalat a Facebook hirdetési rendszerében
    - Tapasztalat a Google Adwords hirdetési rendszerében
    - Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
    - Wordpress adminisztrátori ismeretek
    - Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata
    - Legalább középfokú angol nyelvtudás
    - Pontos és precíz munkavégzés
    - Kreatív gondolkodás
    - Ügyfélközpontú gondolkodás
    - Rugalmasság, terhelhetőség
    - Kiemelkedő szervezőkészség
    - Kiváló kommunikációs képesség
    - Önálló munkavégzés
    - B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    - Versenyképes bér (megegyezés szerint)
    - Fiatalos, lendületes csapat
    - Rugalmas munkaidő
    - Kedvezményes termék vásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4171 Sárrétudvari

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: KURUCZ FARM KFT.