Ügyfelünk, hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő fintech startupja

Marketing menedzser

munkatársat keres

A márka friss, innovatív, jól bevezetett, de a cél nem kisebb, mint az egész piac megváltoztatása, ezért egy olyan feketeöves marketingest keresünk, aki éppen hosszútávú szerelemprojektjét keresi.

Olyan munkatárs után kutatunk, akinek kisujjában vannak a kreatív kampányok. Nemcsak elméleti stratégaként jeleskedik, hanem a megvalósításban is élharcos, érti, szereti és használja az inbound marketing eszköztárát.

Feladatok

  • a közvetlen felettes a stratégiai és operatív igazgató, akivel flottul megy az együttgondolkodás
  • Te készíted majd a marketingstratégiát és aktívan részt veszel a megvalósításban
  • koordinálod a néhány fős belső csapatot és kapcsolatot tartasz a külső partnerekkel
  • folyamatosan figyeled a trendeket, új megoldások után kutatsz
  • jelentősen szélesedik a termékportfólió, az ehhez kapcsolódó kampányokat Te menedzseled a termékfejlesztőkkel
  • aktívan használod az inbound marketing eszköztárát
  • a szövegírásban, blogolásban lesz segítséged - van e-commerce csapat, grafikus és szövegíró
  • a kreatív, innovatív vonal mellett Te méred vissza a kampányokat, a csatorna hatékonyságot, Te felelsz a marketing költségekért és tájékoztatod a vezetést

Elvárások

  • szeretnénk, ha 5+ éves tapasztalatod lenne az online marketing területén
  • örülnénk, ha lenne gyakorlatod kisebb csapat (3-4 fő) és külsős partnerek koordinálásában
  • kreativitás és innovatív gondolkodás jellemez, egyben strukturált is vagy, nemcsak a megérzéseid segítenek, a számok, adatok mögé látsz
  • készítettél már marketingstratégiát, és el is érted a megfogalmazott célokat
  • ismered a SEO-t és profin használod az inbound marketing eszköztárát
  • otthon vagy a szöveges és videós tartalomgyártásban, nem jelent gondot, ha egy kis videóstábot kell vezetned
  • látod a jövőt a Facebook- és Instagram-kommunikációban
  • jó lenne, ha aktív középfokú angol nyelvtudásod lenne

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TREDIS CONSULTING Kft.