A debreceni székhelyű KATKER 2005 Kft., Magyarország legnagyobb kültéri fitnesz és sporteszköz tervezője, gyártója és forgalmazója, marketing menedzsert keres a külkereskedelmi csapatába.

Csatlakozzon hozzánk

Marketing menedzser

pozícióba!

Főbb feladatok

  • Marketing stratégiák tervezése, kidolgozása, megvalósítása, ellenőrzése, nyomon követése;
  • BeStrong márkánk menedzselése;
  • Kampányok, promóciók kidolgozása, lebonyolítása, adminisztrációja, értékelése;
  • Kapcsolattartás a viszonteladóink, partnereink marketing csapatával;
  • Részvétel a stratégiai partnerkapcsolatok kialakításában, menedzselésében;
  • Új piacok, termékek bevezetéséhez és nyitásához kapcsolódó marketing promóciók, kampányok kivitelezése;
  • Piac-és konkurencia figyelése, elemzése;
  • Online kampányok (Google, Facebook stb.), promóciók tervezése, lebonyolíttatása hatékonyság vizsgálata, elemzése;
  • A vállalat online és social média felületeihez tartozó stratégiák tervezése;
  • Franchise partneri üzletek marketing tevékenységének jóváhagyása, támogatása;
  • Nemzetközi terjeszkedés során a marketing stratégia kidolgozása;
  • Marketing büdzsé tervezése, felhasználásának koordinálása;
  • Javaslattétel és megvalósítás, a piaci verseny változásainak függvényében;
  • A vállalat honlapjának tervezése és fejlesztése;
  • A vállalat CSR projektjeinek fejlesztése;
  • Értékesítőkkel való együttműködés.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Sport iránti elhivatottság, sportszer értékesítés területén szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelv tudás;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • Hatékonyság és eredményorientáció;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Kreatív gondolkodás, tervezés;
  • Kiegyensúlyozott teljesítőképesség magas elvárások mellett;
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek;
  • Értékesítési szemlélet;
  • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete.

Pályázás során előnyt jelent

  • releváns, iparági tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos, kreatív munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégben

További hasznos információ

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattintva, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és a bruttó bérigény megjelölésével.

Cégnév: Job Személyzeti Tanácsadó Kft.