A PILOT a világ vezető írószer márkája, mely több, mint 100 éves múltját a folyamatos és rendkívüli innovációinak köszönheti. Alapfilozófiánk az Ichinichi Ishiin azaz minden nap egy lépés. Ehhez a következő lépéshez keressük azt az elkötelezett szakembert, aki szívesen járulna hozzá egy kiváló márka további magyarországi sikeréhez.

Csatlakozzon csapatunkhoz, mint

Marketing menedzser

Feladatok:

  • Aktív részvétel a brand és trade marketing stratégiák tervek, és ooperatív feladatok kialakításában kidolgozásában és megvalósításában
  • A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Piac,- és márkaelemzés
  • Lokális 4P stratégia kidolgozása a teljes piac, csatornák, ügyfelek szintjén
  • Együttműködés a logisztikával és értékesítéssel a vállalati célok sikeres elérése és fejlesztése érdekében: árbevétel, bruttó profit, márkarészesedés, márkaismertség, és márkaelégedettség
  • Felelősség a meghatározott marketing költségvetésért
  • Részvétel az európai marketing értekezleteken
  • Riportálás angol és magyar nyelven

Amennyiben Önre igazak az alábbi képességek

  • Független munkavégzés és mindez egy nemzetközi környezetben
  • Széles látókörűség és kreativitás
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség mind magyar, mind angol nyelven
  • Energikusság és rugalmasság
akkor Ön az ideális jelöltünk!

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon
  • Legalább 5 év marketing területen szerzett tapasztalat, vállalati oldalon, termék marketing területen
  • Alkalmazott, magas szintű Excel és PowerPoint tudás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
    (napi munkavégzéshez tartozik az angol nyelv használata)
  • Erős analitikus képesség
  • Magabiztos, határozott kiállás, "can-do" attitűd.
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetősés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett jövedelem és juttatási csomag
  • Azonnali kezdés
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Barátságos környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Közvetlen, barátságos munkahelyi légkör

Egyéb:

Munkaidő: Hétfőtől péntekig irodai munkarendben
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 111.

Érdeklődése esetén várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát – bérigény megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Pilot Corporation of Europe Magyarországi Fióktelepe