Humán Centrum Kft.

Marketing menedzser

Leírás

Az Aliaxis cégcsoport célja, hogy olyan globális vezető szerepet töltsön be a folyadékkezelő rendszerek területén, amely innovációval, kitűnő szolgáltatással, minőségi és értékes megoldásokkal párosul.

Jelenleg számukra keresünk marketing menedzsert az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok

  • Mareting stratégia felépítése
  • Marketing folyamatok kialakítása, 3 éves marketing terv készítése
  • Új márkaarculat bevezetése (rebranding)
  • Promóciós és marketing anyagok készítettése és koordinálása
  • Weboldal tartalmi fejlesztése
  • Szegmensmeghatározás (Where to play)
  • Piac és versenytársak figyelése
  • Innováció folyamatban való részvétel
  • Értékesítők munkájának segítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év marketing tapasztalat
  • Stratégiai és B2B tapasztalat
  • Felhasználói szintű Ms.Office ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodás, tobb feladat egy időben történő kezelése
  • Jó kommunikációs készség, kreatív egyéniség, határozott, agilis személyiség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Kihívásokkal teli munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer, utazás támogatás

Előnyök

  • Középszintű német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy