MOCCA NEGRA Zrt.

Cégünkről:

    A Mocca Negra Zrt. 100%-ban magyar tulajdonú cég, mely 1991 óta meghatározó szereplője a magyarországi kávépiacnak, és kizárólagos forgalmazója a mindenütt és minden kategóriában megtalálható, megújult portfoliójú Bravos termékeknek.
    Termékeink jelentős része a hiper- és szupermarket láncokban, a tradicionális magyar kereskedelmi egységekben bárhol az országban megvásárolható, de versenyképesen megállják helyüket a környező országok piacán is.

Feladatok:

  • Marketing tervek, anyagok, akciók, promóciók tervezése, kivitelezése és nyomon követése
  • Reklámkampányok tervezése és lebonyolítása
  • Kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
  • Folyamatos egyeztetés és koordináció a Key Account Managerekkel, a területi képviselőkkel, az áruházláncokkal illetve a külső szolgáltatókkal (média és reklám ügynökségek)
  • Az aktivitásokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, kimutatások
  • Sales rendezvények szervezésében való részvétel
  • Budget kezelés
  • Konkurencia- és médiafigyelés
  • Marketing éves, havi terv készítése
  • Social media kezelése, elemzése, hatékonyság növelése

Elvárások:

  • 3-5 éves FMCG szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete
  • MS Office Excel, Power Point, Photo Shop haladó ismerete
  • Tapasztalat határidőre történő feladatok szervezésében
  • Szakirányú végzettség
  • Eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, Google Adwards, Facebook Ads)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikusan fejlődő, sikeres magyar vállalatnál
  • Versenyképes, stabil jövedelem, mobil telefon
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő
  • Fiatalos csapat, csala´dias hangulat

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Szentendre, csak autóval megközelíthető helyen található az iroda

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szentendre, 2000 Kalászi út 3.

várjuk önéletrajzát, motivációs levelét bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.