Marketing menedzser

Leírás

Folyamatosan fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk Marketing menedzser munkatársat.

Feladatok

  • Marketing csapat irányítása, fejlesztése, motiválása
  • Marketing osztály folyamatos bővítése, toborzás
  • Marketing projektek teljes körű menedzsmentje
  • Társosztályokkal, alvállalkozókkal és partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkafolyamatok koordinálása és minőségének ellenőrzése
  • Marketingstratégia készítése és prezentálása Marketing költségvetés tervezés, kontrolling
  • Konverziófókuszú és kreatív kampányok megtervezése és lebonyolításának vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év marketingvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Nemzetközi szinten szerzett tapasztalat
  • Induló márka építésében, koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Weboldal tervezésében és kivitelezési koordinációjában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú egyéb juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, professzionális munkakörnyezet
  • Laptop, céges telefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Motivált, jövőképpel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Kellemes, modern vállalati kultúra
  • Támogató, közvetlen csapat
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Trenkwalder Kft