Marketing menedzser

Marketing menedzser@Billingo

Állás leírása:

Otthon vagy az online hirdetési kampányok létrehozásában, menedzselésében, monitorozásában? Kiválóan tervezel és szervezel, akkor sem riadsz vissza, ha marketing anyagainkhoz fotózást kell szervezned vagy videós anyagok gyártásában kell segédkezned? Akkor a Billingónál a helyed! Innovatív fintech cégként komoly víziónk van: egy egész piacot akarunk megváltoztatni. És ehhez a legjobbakat keressük!

Szakmai ismeretek:

  • B2B marketing (*****)
  • E-mail marketing (*****)
  • CSR kampány (*****)
  • SEO (****)
  • PR-tapasztalat (*****)

Emberi tulajdonságok:

  • Kreatív
  • Csapajátékos
  • Precizitás, pontosság
  • Analitikus a gondolkodásmód
  • Cél- és eredményorientáltság

Előny, ha...

  • Használtál már marketingautomatizációs szoftvert, akár vezettél is be ilyet.
  • Rendelkezel PR-tapasztalattal.
  • Van rendezvényszervezői affinitásod.
  • Jól beszélsz angolul.
  • Értesz a Linkedinhez

Az ideális jelentkező:

  • Legalább 2-3 éves tapasztalatod van online marketing csapatban.
  • Ismered a SEO-t és napi szinten használod az inbound marketing eszköztárát.
  • Láttál már videókészítést közelről, nem jelent gondot, ha akár egy kis stábbal kell együtt dolgoznod.
  • Örülsz a social media csatornáknak: a Facebook- és Instagram-kommunikációban is látod a jövőt.

Végzettség:

  • Marketing(BA diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(BA diploma))
  • Közgazdaság(BA diploma))

Nyelvtudás:

  • Angol(Társalgási szint))

Feladatok:

Online marketing stratégia kialakítása, kampánytervezésben való részvétel, Hírlevél, Facebook, Instagram, Linkedin posztok írása, hirdetések készítése, Fotózások, forgatások szervezése, Kutatómunka, piac- és versenytárs elemzés, Kapcsolattartás a partnerekkel, jelentések készítése

Technológiák, eszközök:

asana, Slack, Google Analytics, Mailchimp, Facebook Business Manager, Google Data Studio, Hotjar, Google Ad Manager, aHrefs

A cégről

Billingo

A Billingo hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő online üzleti platformja, amivel újraírunk mindent, amit eddig az online számlázásról hittünk vagy gondoltunk. A Billingo pillanatok alatt képes egyszerűsíteni és megszerettetni a számlázást. A monoton és időrabló adminisztrációs feladatok automatizálásával a vállalkozások rengeteg időt és pénzt spórolhatnak.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.