CCLab Kft.

Főbb feladatok, munkák:

    • Van ötleted, hogyan lehet egy etikus hacker munkáját érdekesen bemutatni?
    • Tudod, miért van szükség a szoftverek biztonsági tesztelésére?
    • Te is szívügyednek tekinted a világ biztonságossá tételét?

    Ha a fentiek közül csak egyre is igen a válaszod, akkor gyere hozzánk dolgozni és segítsd csapatunkat nemzetközi sales és marketing kampányok szervezésével, online tartalomgyártással!

    Feladatok:

    • éves marketing célok meghatározása a sales csapattal együttműködve
    • piaci információk és a kereskedelmi célok alapján javaslattétel marketing kampányokra
    • a sales-t támogató marketing kampányok sikeres lebonyolítása, riportolás, elemzés
    • a kampányokhoz rendelt költségkeretek hatékony felhasználása
    • a kampánytámogató eszközök megtervezése, koordinálása
    • kapcsolattartás és együttműködés ügynökséggel, grafikussal, kivitelezőkkel
    • kiadványok, katalógusok és egyéb marketing anyagok készíttetése
    • kiállításokon, rendezvényeken való részvétel marketing támogatása
    • a weboldal tartalmi frissítésének koordinálása
    • közreműködés a webes tartalomgyártásban (blog, hírek, social media)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum 3 éves marketing menedzseri tapasztalat (IT terület előny)
    • online és offline marketing eszközök gyakorlati, naprakész ismerete
    • B2B és online marketing területen szerzett tapasztalat
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
    • határozott, agilis személyiség
    • pontos, önálló munkavégzés
    • erős informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

    • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
    • modern irodai környezet a XI. kerületben
    • legújabb módszertanok, technikák és eszközök használata
    • piacvezető szakmai partnerek
    • motivált és családias csapat
    • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, akkor a ’Jelentkezem’ gombra kattintás után küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat!