Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

Marketing manager

Feladatok:

* Aktív részvétel a brand és trade marketing tervek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában
* A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
* Piac,- és márkaelemzés
* Lokális 4P stratégia kidolgozása a teljes piac, csatornák, ügyfelek szintjén
* Együttműködés a logisztikával és értékesítéssel a vállalati célok sikeres elérése és fejlesztése érdekében: árbevétel, bruttó profit, márkarészesedés, márkaismertség, és márkaelégedettség
* Felelősség a meghatározott marketing költségvetésért
* Részvétel az európai marketing értekezleteken
* Riportálás angol és magyar nyelven

Elvárások:

* Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség mind magyar, mind angol nyelven
* Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon
* Junior jelentkező esetén min. 1 év marketing területen szerzett tapasztalat operatív marketingben, vállalati oldalon
* Senior jelentkező esetében 3-5 év marketing területen szerzett tapasztalat operatív marketingben – vállalati oldalon, termékmarketing területen
* Alkalmazott, magas szintű Excel és PowerPoint tudás
* Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (napi munkavégzéshez tartozik az angol nyelv használata)
* Erős analitikus képesség
* Magabiztos, határozott kiállás, "can-do" attitűd.
* Nagyfokú önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* Digitális marketing területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.