A FLIEGL ABDA Gépgyártó Kft. felvételt hirdet az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • Marketing stratégia kialakítása, átvétele a német anyavállalattól
  • PR- és szakmai rendezvények szervezése, koordinálása
  • Értékesítési kampányok támogatása segédanyagokkal (online, promóciós)
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Online arculat menedzselése
  • Hírlevelek készítése, kiküldése, értékelése
  • Folyamatos, minden napi kapcsolattartás a német anyacéggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős, középfokú német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Microsoft Office ismerete
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, kitartás, felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adobe InDesign ismerete;
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Abda

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai magyar és német nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el!