KarrierJob.hu

A cégről:

Több éves szakmai hozzáértéssel folyamatosan dolgozunk azon, hogy a munkakeresők és a munkaadók egymásra találjanak. Mind két fél sikerében osztozunk, akik segítségünkkel találták meg a megfelelő munkahelyet, és a munkaerőt. Köszönjük azt a bizalmat, amellyel a munkavállalók és a munkáltatók hozzánk fordulnak, és mindkét fél igényeit és elvárásait szem előtt tartva dolgozhatunk együtt.

Megbízónk részére

Marketing Manager

munkatársat keresünk!

Megbízónk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat Marketing Manager munkatársat keres pécsi központjába.

Főbb feladatok, munkák

  • Marketing stratégia kialakításában való közreműködés
  • Értékesítést támogató marketing akciók tervezése, megvalósítása
  • Online marketing ismerete, tervezése, folyamatos jelenlét biztosítása, fejlesztések (pl. weblap, webshop, Facebook)
  • Teljeskörű márkakommunikáció
  • PR, külső- belső kommunikációs feladatok
  • Új termékek fejlesztése esetén a termék kommunikációja, bevezetése a piacra az értékesítéssel közösen
  • Szervezési feladatok, pl. kiállítások
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Heti adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése

JELENTKEZZ, HA…

  • Dinamikus, nyitott és pozitív személyiség vagy;
  • A kommunikációs készséged kiváló;
  • Szeretnéd az egyik legismertebb lakástextil márkát továbbfejleszteni;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Min. 5 éves marketing tapasztalat áll mögötted;
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, gyorsan átlátod az összefüggéseket;
  • Képes vagy az önálló, proaktív munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
  • Jó és kivitelezhető ötleteid vannak
  • Terhelhető vagy és hozzászoktál a határidők betartásához.

Előnyök:

  • Jól kommunikálsz angolul és/vagy németül szóban és írásban;
  • Otthonosan mozogsz online felületeken

Amit kínálnak:

  • Folyamatosan növekvő vállalatban várjuk a TE ötleteidet, tapasztalataidat; így egy felelősségteljes pozícióban Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
  • Élhetsz személyes fejlődési, kibontakozási lehetőségeikkel;
  • Rendszeres szakmai képzéseiken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;
  • Versenyképes jövedelem;

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Karrierjob.hu