Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága MARKETING MANAGER pozícióba kollégát keres.

Feladatok:

  • Marketing kampányok (online és offline) tervezése,
  • Marketing stratégiák kialakítása,
  • Social média platformjainak kezelése,
  • Marketing anyagok megalkotása,
  • Budget tervezés,
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Minimum 4 év Marketing manager pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Marketing kampányok önálló kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Magyar piacismeret és élő kapcsolati háló,
  • Designer programok profi szintű kezelése,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő, versenyképes bérezés,
  • Rendkívül igényes irodai környezet,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • Marketing / PR / Média: Marketing / PR
  • Marketing / PR / Média: Márka-/Termékmenedzser

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda