Haraszthy Pincészet Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Marketing manager

Ismert hazai borászat és most alakuló borászati vállalkozás keres marketing manager munkatársat az alábbi feladatok önálló végzésére

Főbb feladatok, munkák:

  • Social media felületek kezelése, kampányok irányítása
  • Online marketing és hirdetések beállítása (Google Ad, Analytics)
  • Sajtóközlemény írás, sajtókapcsolatok kezelése
  • Médiamegjelenési együttműködések kialakítása és koordinálása
  • Hírlevelek szerkesztése, küldése
  • Fesztivál megjelenések tervezése, előkészítése
  • Marketing anyagok készítése grafikus segítséggel
  • Hirdetések, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Új termékek fejlesztése esetén a termék kommunikációja, bevezetése a piacra az értékesítéssel közösen
  • Értékesítést támogató marketing akciók tervezése, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitottság és önálló munkavégzés
  • Borvilág ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Szakmai képzés és előrelépési lehetőség
  • Munkavégzés a cég óbudai központjában.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1036 Budapest

Amennyiben képesnek érzed magad ezen nem kis kihívást jelentő munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (motivációs levél és magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőbe „Marketing manager”-ként megjelölve.

Cégnév: Haraszthy Pincészet Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság