SCHILLER AUTÓHÁZ Kft.

Csatlakozz hozzánk

Marketing manager

pozícióba!

Gondoltad volna, hogy mi vagyunk az ország egyik legnagyobb múltra visszatekintő autós cége? A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően marketing csapatunk élére új kollégát keresünk, aki rendelkezik néhány év csoportvezetői tapasztalattal és jártas a digitális marketing világában.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Schiller Autó Család tevékenységéhez kapcsolódó piacok marketing tevékenységének nyomon követése, vizsgálata és elemzése
  • Szakszerű és aktív marketingtevékenység folytatásának biztosítása
  • A 6 fős marketing osztály tevékenységének felügyelete, kollégák feladatainak elosztása, osztályközi hatékony kommunikáció elősegítése
  • Marketing terv elkészítésében való részvétel
  • Kampányok lebonyolításában való részvétel (médiatervezés, ajánlatkérés, egyeztetés vezetőkkel, megrendelés, anyagleadás, kampány felügyelete, statisztika készítése és értékelése)
  • Hirdetések tartalmának előkészítése, a megjelenő hirdetések figyelése, ellenőrzése
  • A Schiller Autó Család honlapjainak felügyelete
  • Importőri pályázatok kezelésének felügyelete
  • PPC hirdetések kezelése: ügynökség felügyelete, kampányok előkészítése és megvalósítása, visszamérés, költések felügyelete
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a márka és üzletági vezetőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:
  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és 3 év csoportvezetői tapasztalattal, 5 év online marketing területen szerzett tapasztalattal
  • Agilis személyiség jellemez és meg szeretnéd hódítani a világot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • E-commerce területen szerzett tapasztalat
  • Iparági ismeretek
  • Szolgáltató vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Munkádat egy elhivatott, képzett és jó hangulatú, fiatalos csapat tagjaként végezheted
  • A pozícióhoz illeszkedő versenyképes juttatási csomagot

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Váci út 113.

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával, ismerjük meg egymást egy interjú keretein belül és csatlakozz csapatunkba!
Cégnév: Schiller Opel Autóház Kft.