Technoliving Kft.
Munkatársat keresünk

Marketing manager

pozícióba.
  • Márkáink
    TopBrewer Scanomat - Bang & Olufsen - IQAir
    Kiskereskedelmi Üzleteink:
    HillSide Irodaház (MOM Park)
    MaxCity
    Prémium műszaki márkákat forgalmazó kis-és nagykereskedelmi cégünkbe,

Főbb feladatok, munkák:

Marketingstratégia megvalósítása
Marketing kampányok tervezése, jóváhagyatása, megvalósítása, értékelése egy közösen kidolgozott riport rendszerben
Saját brand teljes körű támogatása, a márkajellemzők és az új termékek kommunikációjának kialakítása
A cég egységes megjelenésének biztosítása, meglévő és új arculati elemek alkalmazása, fejlesztése
A teljes márkakommunikáció megvalósítása az online és offline térben egyaránt
Szövegírás, SEO szövegek írása
Weboldal (wordpress) és webshop kezelése, optimalizálása
Hírlevél küldés
Social media felületek kezelése
PPC hirdetések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

2-4 év releváns szakmai tapasztalat
Felsőfokú szakirányú marketing végzettség
Online tartalomszerkesztési gyakorlat, erős szövegírási képesség
Jó szervező-, kommunikációs és tárgyalókészség
Google Ads és Google Analitycs magabiztos kezelése
Aktív angol nyelvtudás
Analitikus gondolkodás
Önálló munkavégzés és a projektek felelősségteljes végig követése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Technológia és design iránti érdeklődés
Tervezőprogramok gyakorlati ismerete, Adobe programcsomagok gyors, hatékony, precíz használata (Photoshop, Illustrator, InDesign).

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Céges laptop, telefon
Kedvezményes vásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1123 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát.
Cégnév: Technoliving Kft.