AGROHOF Kft.

Főbb feladatok, munkák:

    - Új termékek bevezetése különbözō Európai országokban

    - Marketing stratégia éves terv kidolgozása

    - Kūlsō marketing ügynökségek munkájának irányítása

    - Projektek tervezése az értékesítési csoportal

    - FB, LinkedIn, Instagram, Youtube, és e-mail marketing kampányok tervezése és teljes körű lebonyolítása

    - Kreatív szövegírás: honlap szöveg, hírlevelek, cikkek, hirdetések, stb.

    - Kapcsolatépítés lehetséges partnerekkel (keresztmarketing, tanácsadók, szolgáltatók, ügynökségek)

    - Elemzések, kimutatások és jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Kreativitás

    - AdWords ismeret

    - Facebook / Instagram hirdetések, webshop ismeret

    - Közepes angol nyelvismeret (nyelvvizsga nem szükséges)

    - Felsőfokú végzettség

    - Önálló és precíz munkavégzés képessége

    - Energikus, ambiciózus személyiség

    - Jó stressz kezelési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Új termék, márka bevezetésében szerzett tapasztalat

    - Online marketing különbözō területeinek részletes ismerete

    - Gyakorlat B2B szférában

Amit kínálunk:

    - Versenyképes fizetés

    - Egyéb juttatások, bónuszok

    - Határozatlan idejű szerződés

    - Barátságos munkahely

    - Fiatalos, innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Andrássy út 11.

Havi nettó fizetési keret:

450 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 08.

Önéletrajz