Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat.

Mára a hűtőipar vezető vállalataként célunk, olyan termékinnovációk előállítása, melyekkel minden korosztály (babáktól a nyugdíjas korosztályig) számára célzottan az egészséges táplálkozást támogató „okos megoldásokat” állítsunk elő.

Szeretnél dinamikusan fejlődő vállalatunk tagja lenni, ahol kreatív, innovációs szemlélettel találkozhatsz és részese lehetsz egy remek kollektívának?

 Változatosságra, önállóságra vágysz?

Csatlakozz

vállaltunk marketing és PR területéhez és legyél TE az új

MARKETING MANAGER

 munkatársunk!

Mik lesznek a feladataid?

  • Éves marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása és nyomon követése
  • Marketing tevékenységek (ATL, BTL, kutatás, csomagolás, stb.) és PR tevékenységek kidolgozása, lebonyolítása és értékelése
  • Online kampányok (Google, Facebook stb.), promóciók tervezése, lebonyolítása, hatékonyság vizsgálata, elemzése
  • Vállalatunk nemzetközi és hazai élelmiszeripari kiállításokon való megjelenésének szervezése, kivitelezésének koordinálása

Milyen elvárásaink vannak?

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (C1) angol nyelvtudás
  • Komplex marketing stratégiák kidolgozásában való jártasság
  • Online marketing tudás, szemlélet
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Kreatív gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit MI adunk neked:

  • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívás, nyitottság az új és kreatív ötletekre
  • Teljesítmény alapján prémium kifizetés, széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai karrier fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Lakhatás támogatása
  • Bejárás támogatása
  • Vállalati üdülési lehetőség (egy évben több alkalommal)
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények (egy évben több alkalommal)
  • 2019-ben minősítetten családbarát vállalattá vált cég, támogató szemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Agrosprint Kft.