Best Beauty Kft.

Cégünk saját márkás szépségipari termékek forgalmazásával és oktatásokkal foglalkozik B2B szektorban. A minőségen és a folyamatos fejlődésen kívül nagy hangsúlyt fektetünk a vásárlóbarát kommunikációra.

Feladatok:

    • Marketing stratégia kialakítása
    • Kampányok elemzése, külsős cégekkel való kapcsolattartás és együttműködés a kivitelezéssel kapcsolatban
    • Webshop termékek pozícionálása és a leírások fejlesztése
    • Sliderek, bannerek tervezése grafikussal és webfejlesztőkkel együttműködve
    • Landing oldalak tervezése
    • Hírlevelek összeállítása és kezelése
    • Konferenciák, workshopok marketing anyagainak megtervezése
    • Blog tartalmak, social media tartalmak megtervezése, kivitelezése
    • Kampányfotózások lebonyolítása és megtervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalat

    - felsőfokú szakirányú végzettség

    - kreatív, határozott személyiség vagy

    - önálló munkavégzés

    - szakmai fejlődés vágya

    - jó kommunikációs készség

    - vidám, pozitív személyiség

    - angol tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

    - erős számítástechnikai ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - román vagy szlovák nyelvtudás

      - WordPress ismerete

    Amit kínálunk:

      - családias légkör

      - szakmai képzések, konferenciákon való részvétel támogatása

      - rugalmas vezetőség

      - versenyképes jövedelem

      - bejelentett munkaviszony

      - heti min. 2 nap otthoni munkavégzés ( a próbaidő letelte után )

      Állás, munka területe(i):

      • Marketing, Média, PR
      • Marketing
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat

      Szükséges nyelvtudás:

      • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

      Munkavégzés helye:

      1094 Budapest, Viola utca 5.

      A " Jelentkezem " gombra kattintás után kérem csatolja szakmai önéletrajzást és motivációs levelét, illetve nettó fizetési bérigényét.