PetChef Hungary Kft.
Bővülő csapatunkba

Marketing manager

munkatársat keresünk.
A PetChef a kutyaeledelek teljesen új generációját hozza el a gazdik és kutyáik számára. Amellett, hogy teljesen adalék-, GMO- és gluténmentesek, eledeleinket frissen főzzük 100%-ig természetes alapanyagokból dr. Varga József állatorvos receptjei alapján, majd heti adagokban házhoz is szállítjuk azokat az ország egész területén, kedvencednek egyedileg kiporciózva.

Főbb feladatok, munkák:

- Vezető szerep az online marketingstratégia meghatározásában, végrehajtásában és ellenőrzésében.
- Online kampánytervek kitalálása és levezénylése
- Külsős marketing csapat koordinálása
- Brand építés és management
- A márkához kapcsolódó nyilvános és nem nyilvános online felületek (ide értve a social media felületeket is) menedzselése
- Az online marketing trendjeinek nyomon követése és a vállalati tevékenységekben való megvalósítása.
- Online/offline marketingtevékenységek tervezése, végrehajtása, nyomon követése és optimalizálása különböző csatornák és eszközök - marketingautomatizálás, SEO, SEM, közösségi média - segítségével.
- Web-analitika, a kampányok eredményeinek elemzése a kitűzött célokkal összhangban és javaslatok megfogalmazása a fejlesztésekre
- Marketing szövegírási feladatok elvégzése valamint influencer marketing
- Márka népszerűsítése
- Keresési és display hirdetési kampányok és A/B tesztek tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Közgazdasági/marketing szakirányú vagy hasonló végzettség.
Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló pozícióban.
Tartalomírói tapasztalat, beleértve a képeket/fényképeket/videókat is.
Magabiztos, független és rendkívül elemző munkamagatartás.
Google Analytics, Google Ads, Google Shopping, közösségi média kampányokban szerzett tapasztalat
Magabiztos tartalomfejlesztés és képszerkesztés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Startup szemlélet
Márkabevezetésben szerzett tapasztalat
Ügynökségi múlt

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2151 Fót, Keleti Márton utca 7.

Cégnév: PetChef Hungary Kft.