Marketing manager

Leírás

Szeretnél biztos munkahelyet egy több mint 15 éve a magyar munkaerőpiacot szolgáló toborzó cégnél? Vonzó számodra egy olyan munkakör, ahol kreatív lehetsz, és sokszínű feladatokban vehetsz részt?

Csatlakozzon a Kelly Services Hungary Kft csapatához!
Jelentkezzen most Marketing manager pozíciónkba!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Éves marketing tevékenység kialakítása és véghez vitele, beleértve a pénzügyi tervezést is
  • Felügyeled, koordinálod és támogatod a marketing asszisztens munkáját
  • A Kelly brand és a partnerek részére Facebook és Google Ads kampánymenedzsmentet folytatsz
  • Online és offline marketing kampányok előkészítése és megvalósítása
  • Építed és fejleszted a Kelly brandet, valamint a social media oldalainakat menedzseled, heti és havi szintű aktivitás javaslatokat raksz össze
  • Támogatod az értékesítést, hozzájárulsz leadek generálásához
  • Kétheti akciók kép, animáció és/vagy videó anyagainak feltöltésének és posztolásának elkészítése, ellenőrzését látod el (blogposztok, hírlevél kampányok)
  • Ellenőrződ a Kelly weboldal tartalmát, fejleszted, hiba esetén pedig az oldal üzemeltetőjével veszed fel a kapcsolatot
  • Kapcsolatot tartasz a média alvállalkozókkal
  • Szorosan együttműködsz a kötődő társosztályokkal és a vezetőséggel, akik felé riportálsz

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú, szakirányú végzettséggel.
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvismereted van, hogy a külföldi marketing csapattal együtt tudj dolgozni
  • Marketing területen szerzett minimum 3 éves munkatapasztalattal bírsz.
  • Elboldogulsz az online marketing területén, ismered a Facebook kampánymenedzsert, Google Ads-t, nem okoz gondot egy plakát megszerkesztése, magabiztosan használod az MS Office programokat is.
  • Cél és eredmény orientált vagy
  • Remek a szervezőkészséged és projektmenedzseri kvalitásokkal rendelkezel
  • Könnyedén tudsz információt befogadni és megosztani kollégákkal.
  • A precizitás és a kreativitás sem okoz problémát a számodra.
  • Hatékonyan tudod képviselni az álláspontod, valamint képes vagy egy junior kollégát irányítani.

Előnyt jelent:

  • HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat marketing területen

Amit nyújtani tudunk:

  • Családias, barátságos légkör; rugalmas és támogató vezetői hozzáállás
  • Modern budapesti iroda és home office lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag (korrekt alapbér és cafeteria) - laptop, mobil alap
  • Színes, változatos feladatkör, ami önállósággal jár

Amennyiben Rólad szól a hirdetésünk, kattints a Jelentkezem gombra!

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Kelly Services Kft.