Budapesti partnerünk részére keresünk munkatársat

MARKETING MANAGER

(16-0994)

pozícióba.

Feladatok:

  • ATL és BTL kampányok menedzselése
  • Havi magazin-megjelenésének koordinálása
  • Kommunikációs csatornák működtetése, fejlesztése
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás angol nyelven
  • Médiafigyelés
  • Rendezvények, vevőtalálkozók szervezése
  • Kampányok hatékonyságának mérése

Elvárások:

  • 2-3 éves marketing kommunikációs tapasztalat
  • Gyors, lendületes és precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Excel készség szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Főként B2B területen működő nagyvállalt több mint 20.000 partnerrel
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Sokrétű, változatos projektek
  • Folyamatosan bővülő értékesítési hálózat
  • Széles termékportfólió

A munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0994”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.