Hazai tulajdonú, egészségügyi szolgáltató cég keres

MARKETING MANAGER

munkatársat.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a marketing-stratégia kialakításában
  • Pozicionálás, egységes arculat és kommunikáció kidolgozása (grafika, üzenet, lebonyolítás)
  • A közösen kialakított marketing-stratégia megvalósítása
  • Külsős marketinges cégekkel való kapcsolattartás
  • Marketing-projektek teljes körű menedzselése (ötletelés, kiválasztás, kidolgozás, lebonyolítás, elemzés, visszacsatolás…)
  • Állandó „kreatívkodás”
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés
  • Hírlevelek kommunikációs tervének kidolgozása, megvalósítása
  • Egyéb, a cég marketing aktivitásával kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • Online marketinges tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stratégiai gondolkodás

Személyes elvárások:

A tudományos háttérnél, végzettségnél sokkal fontosabbnak tartjuk a jelölt:

  • motivációját,
  • személyiségét,
  • rátermettségét,
  • kommunikációs képességét.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • Kiemelkedő szakmai háttér, jó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munkakör

Munkavégzés helye:

1007 Budapest, Danubius Thermal Hotel Margitsziget

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük küldje el részünkre a fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció és bérigénye megjelölésével együtt.

Cégnév: K-MED Kft.