Crazy Running Events Kft.

Sportrendezvényeket szervezünk Magyarországon és más Európai országokban.

Hirdetés szövege:

    • Éves marketing terv és budget tervezése
    • Social Media felület kezelése ( Facebook, Instagram)
    • Marketing anyagok, promóciók elkészítése (Online és Offline)
    • Facebook és Google hírdetések megtervezése, kivitelezése, felügyelése
    • Statisztika készítése
    • Hírlevelek tartalmának szerkesztése, kiküldések menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 3 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Felsőfokú végzettségg
    • Magabiztos, folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás
    • Alapos MS Office ismeretek
    • Kiváló kommunikációs készség ( fogalmazó készség, helyesírás)
    • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete: Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Photoshop és Indesign ismerete
    • Középfokú olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Modern munkakörnyezet
    • Külföldi utazások
    • Rugalmas munkaidő lehetősége
    • Ingyenes fitness bérlet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen

A jelentkezésben kérem a fizetési igényét jelezze és csatoljon egy angol nyelvű motivációs levelet.