BECK AND PARTNERS Kft.
Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk piacvezető a fűszerfeldolgozásban és értékesítésben. Marketing csapatuk élére keresünk az alábbi pozíció betöltésére szakembert: MARKETING MANAGER

Marketing Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Éves marketing terv és budget összeállítása
  • Aktív részvétel a marketing stratégia kidolgozásában és végrehajtásában
  • Szoros együttműködés a cég osztrák központjával és a kereskedelmi területtel
  • ATL és BTL kampányok megtervezése, koordinálása és végrehajtása
  • Online kampányok kidolgozása
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése
  • NPD folyamatban való aktív részvétel és folyamatos nyomon követés – a termék bevezetések koordinálása
  • Kutatások, elemzések készítése( Nielsen adatok alapján )
  • Havi beszámolók, riportok, prezentációk elkészítése
  • Adatbázisok fejlesztése és a kereskedelmi osztály trade marketing támogatása
  • POS anyagok gyártása, nyilvántartása, kezelése
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal
  • Folyamatos piacfigyelés, elemzés, új üzleti lehetőségek és megoldások keresése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 5-7 éves szakmai tapasztalatod van
  • Analitikus szemléletmóddal rendelkezel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, a német nyelvtudásod előnyt jelent
  • Képes vagy egyszerre több projektet menedzselni
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Teljesítményalapú bónusz ( 13. havi fizetésnek felel meg ) a kimagasló alapfizetés mellett
  • Céges autó privát használatra is
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Hosszútávú lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Törökbálint
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.