Magyarországon piacvezető ingatlanbefektetéssel és fejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Merketing Managert.
Ha van már marketingesként tapasztalatod ingatlanpiaci szegmensben, vezettél már egy kisebb csapatot és folyékonyan beszélsz angolul, akkor jelentkezz!

Marketing Manager

Feladatok

- Közreműködés az ingatlanok értékesítési és marketing stratégiájának kidolgozásában
- Marketing költségterv meghatározása
- Projektek arculatának, kommunikációs stílusának megtervezése
- Hirdetési felületek megválasztása, brosúrák, értékesítési segédanyagok terveztetése
- Kapcsolattartás ügynökségekkel
- Külső és belső PR feladatok ellátása és koordinálása
- Együttműködés a társosztályokkal
- Rendezvényszervezésben való részvétel

Követelmények

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 3-5 év tapasztalat marketing területen
- Jártasság az online marketing és social media felületekben
- GoogleAdwords és Analytics magabiztos használata
- Előzetes vezetői tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Önálló munkavégzési képesség
- Ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Támogató és barátságos környezet
- Lelkes, innovatív csapat
- Csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam

Munkavégzés helye

Budapest