BENU Magyarország Zrt.

Vezető gyógyszer kiskereskedelmi cég keres azonnali munkakezdéssel marketing menedzsert dinamikusan bővülő csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

    • A cég által forgalmazott sajátmárkás (white label) és egyéb, kizárólagos szerződéssel, exkluzívan forgalmazott márkák (dermokozmetika, étrend-kiegészítők) marketing manageri feladatainak ellátása
      • kampánytervezés és lebonyolítás
      • Anyacéggel való kapcsolattartás, angol nyelven
      • Ügynökségekkel való kapcsolattartás: design tervek, nyomdai anyagok bekérése, módosítási kérések bonyolítás
      • Társosztályokkal kapcsolattartás
      • Adminisztráció
    • Gyógyszertárak arculatának menedzselése
      • külső arculati elemek karbantartása
      • kapcsolattartás gyógyszertárakkal
      • kapcsolattartás a kivitelező céggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kizárólag azon jelöltekkel áll módunkban felvenni a kapcsolatot, aki minden elvárásnak maradéktalanul megfelel!

    • 1-3 év junior brand manageri tapasztalat hasonló területen
    • Felsőfokú végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Önálló munkavégzés
    • Proaktivitás
    • Kreatív gondolkodásmód
    • Office csomag haladó szintű ismerete
    • Photoshop felhasználói szintű ismerete
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Motiváló, változatos feladatok, kellemes munkahelyi légkör
    • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Bláthy Ottó utca 9.

A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint bérigényét feltétlen jelölje meg.