Marketing koordinátor

Marketing vezető irányítása alatt a feladataid a következők lesznek:

  • kiadványok előkészítése, kivitelezés koordinációja
  • online tartalmak előkészítése, kivitelezés koordinációja
  • márka szintű marketingtervek kidolgozása, megvalósítása
  • kreatív szövegek írása
  • rendezvényszervezés
  • kreatív és operatív feladatok
  • kapcsolattartás szolgáltatókkal, vevőkkel, beszállítókkal, ügynökségekkel
  • adminisztratív teendők
  • szoros együttműködés a marketing igazgatóval

Amit kérünk Tőled:

  • rendelkezz szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • legyen 2-3 éves tapasztalatod a fenti feladatokban
  • munkádban törekedj a precizitásra
  • törekedj a tiszta, világos és érthető kommunikációra szóban és írásban
  • ne okozzon gondot, ha egy tárgyaláson angolul kell képviselned a vállalatot
  • használd magabiztosan az Excel sum, fkeres függvényeit és tudj kimutatásokat készíteni
  • lásd át, hogy amit éppen végzel, az mire van hatással
  • ha valaki grafikai és nyomdatechnikai ügyben keres téged, értsd, miről beszél
  • legyél komfortos az online marketing terén (Google Analytics, Adwords, Facebook Business, SEO)

Előny:

  • ha ismered a html kódolást
  • ha kiváló a helyesírásod
  • ha van B2B piaci tapasztalatod

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődésed, küld el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod, megjelölt bérigénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ÁllásStart Magyarország Kft.