Marketing koordinátor - Budapest

FELADATOK

  • Marketing anyagok és ajánlatok készítése, szerkesztése
  • Az iroda közösségi média profiljainak kezelése, a cég online és közösségi médiában történő megjelenésének figyelemmel követése
  • Hírlevelek készítése, szerkesztése és megjelenítése
  • Kreatív anyagok, reklámok összeállítása
  • Az ügyvédekkel együttműködve formálni és erősíteni a cég profilját
  • Elemző riportok készítése
  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiváló csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Professzionális háttér
  • Szakmai fejlődés és hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Széleskörű tapasztalatszerzés

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás
  • Word és PowerPoint, tervezőprogramok magas szintű és magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban; alkalmazkodóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Gyakorlatiasság, kreatív gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, gyors munkatempó

ELŐNYT JELENT

  • 1-3 éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • LinkedIN és TikTok marketing kampányokban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

RÓLUNK

Magyarország egyik vezető ügyvédi irodájaként a Dentons magas szintű jogi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleink üzleti lehetőségeiket illetően és jogi problémáik megoldásában mind hazánkban, mind a régióban. Ügyfeleink között egyaránt képviseltetik magukat a világ legnagyobb vállalatai, vezető pénzintézetek, valamint kormányok és államigazgatási szervek.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkába állás időpontja: Azonnal

Cégnév: Réczicza Dentons Europe LLP Ügyvédi Iroda