GALLFOOD Pulykafeldolgozó és Értékesítő Kft.
Munkatársat keresünk

Marketing koordinátor/ Asszisztens

pozícióba.
Kecskeméti gyárunk nagy hagyományokkal rendelkező termelőüzem, melyben 1870 óta folyik baromfi feldolgozás. Magyar tulajdonú cég, kecskeméti székhelyére keres munkatársat azonnali belépéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Megtervezi a szezonális marketing kampányokat.
  • Koordinálja az ügynökségi és médiaszerződéseket.
  • Figyelemmel kíséri a versenytársak tevékenységét, a cég számára releváns információkat elemzi, kiértékeli.
  • Előkészíti, koordinálja és közreműködik a periodikus marketing kiadványok (online, offline) összeállításában, a marketing és promóciós tevékenységek, rendezvények szervezésében, lebonyolításában.
  • Koordinálja a PR és egyéb cikkek, prezentációk készítését (cikkek stilizálása, korrektúrázása, GK Híradó szerkesztése).
  • Közreműködik a vállalati honlap és Facebook oldal frissítésében, dokumentálja, tárolja a megjelenéseket.
  • Felel a promóciós eszközök, bemutató kellékek beszerzéséért, tárolásáért, elhelyezéséért és nyilvántartásáért.
  • Kimutatásokat prezentációkat készít, nyilvántartásokat vezet, adatszolgáltatást végez.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marketing szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német és vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Közösségi média kreatív használatamunkavégzés és felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • biztos munkahelyi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos szakmai feladatok
  • béren kívüli juttatás
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Ceglédi út

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a kiírásban szereplő feltételeknek, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát , bruttó bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.
Cégnév: Gallfood Pulykafeldolgozó és Értékesítő Kft