Marketing koordinátor (7293)

Marketing koordinátor munkatársat keresünk!

Megbízónk minőségi call center szolgáltatást nyújt Partnerei részére, s a kapcsolódó üzleti tevékenységek területein. A lehetőség határtalan tárházát biztosítja Facebook, Instagram, LinkedIn, Google Ads, bannerek, chatbotok és automatizált hirdetések segítségével. Szolgáltatása az elérés-cselekvés-konverzió-interakció folyamatában bármikor becsatornázható. Forgalomanalatika, ügyfél és piackutatás és branding szolgáltatások mind elérhetőek.

Ha kreatív, motivált, fejlődéskész vagy és szeretnél csapatuk tagja lenni, tedd meg az első lépést és jelentkezz a marketing koordinátor pozíció betöltésére!

Főbb feladatok, munkák:

Kihívások, amelyekkel nálunk találkozhatsz:

  • Social media felületek kezelése:
    • Bejegyzések tervezése, kivitelezése, a hozzájuk tartozó adminisztráció és fejlesztési terv készítése.
  • Marketing anyagok készítése:
    • Kimutatások, beszámolók, onepagerek, prezentációk grafikai és tartalmi szintű támogatása.
  • Reklám folyamatok támogatása:
    • Google és Facebook alapú reklám folyamatok teljes körű menedzselése (Google ADS, Analytics, Facebook Business, stb.).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan embert keresünk aki..:

  • Marketing és kampánykezelési tapasztalattal rendelkezik.
  • Ismeri a Google ADS platformját.
  • Adobe szoftvereket könnyen kezeli (PS,AE).
  • Tárgyalóképes angolnyelvtudással bír.
  • Naprakész online marketing ismeretekkel rendelkezik.
  • MS Office programcsomagot professzionális szinten használja.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettsége van marketing területén.
  • Színes, kreatív, proaktív személyiség vagy.
  • Konstruktív problémamegoldó képességűnek vallod magad.
  • Kiváló kommunikációs és szervező készségekkel rendelkezel.
  • A gyakorlatiasság, rugalmasság, megbízhatóság, precizitás jellemző rád.

Amit nyújtunk:

  • Nagyfokú önállóságot.
  • Kreatív feladatokat.
  • Fejlődési, előre lépési lehetőséget, személyre szabott belső karrierterv alapján.
  • Dinamikus és lelkes csapatot.
  • Home office munkavégzést.
  • Cafeteriát.
  • Nagyfokú rugalmasságot.
  • Önmagad megvalósítását!

Cégnév: Karrierjob.hu