Érdekel az ügyféloldali marketing?

Ügyesen kommunikálsz? Kreatívnak és kiváló problémamegoldónak ismered magad?

Motivál, ha folyamatosan ötletelhetsz? Tudsz önállóan és csapatban is dolgozni?

Köztünk a helyed!

Most itt a lehetőség, hogy egy stabil, 25 éves múlttal rendelkező, szakmailag elismert cégnél próbáld ki magad, mint

Marketing koordinátor

A Welltech Zrt keres saját csapatába tapasztalt marketinges, kommunikációs szakembert, teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Milyen feladataid lesznek?

  • belső és külső kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
  • rendezvények szervezése
  • employer brand menedzselése
  • Ötletláda működtetése
  • céges motivációs program koordinálása
  • nyomdai anyagok, illetve munkaruházat beszerzése
  • kisfilmek készítése
  • ügyfél adatbázis karbantartása
  • grafikai anyagok terveztetése
  • tartalom gyártása a cég social media felületére
  • céges honlap folyamatos karbantartása
  • céges belső internet oldal adatokkal való feltöltése
  • Virtuális rendezvények szervezése
  • direkt marketing (DM) feladatok végzése
  • kapcsolattartás ügynökséggel, partnerekkel

A mi jelöltünk vagy, ha rendelkezel:

  • 2-3 év releváns tapasztalattal
  • saját ötletekkel, DE legyél kellően rugalmas is
  • elsősorban szakirányú, felsőfokú végzettséggel
  • fhatáridők betartásának képességével
  • MS Office ismerettel
  • alap képszerkesztési ismeretekkel

Előnyként értékeljük, ha:

  • rendelkezel angol vagy német nyelvtudással

Amit kínálunk Neked:

  • teljes munkaidős foglalkoztatást
  • hosszú távú perspektívát egy piacvezető, közel 100 fős magyar cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: Welltech ZRt.