A Zalakerámia Zrt. a legnagyobb hazai burkolólap gyártó társaság
munkatársat keres.

Fő feladatai:

  • a társaság marketing tevékenységének támogatása,
  • részvétel a külső és belső kommunikációs feladatok ellátásában,
  • részvétel az értékesítést támogató akciók kidolgozásában,
  • részvétel PR anyagok, nyomtatványok, grafikai termékek megtervezésében, beszerzésében,
  • szakmai napok, vevőtalálkozók szervezése,
  • részvétel a belső rendezvények megszervezésében, lebonyolításában,
  • prezentációk készítése.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség vagy tapasztalat,
  • társalgási szintű elsősorban angol-, esetleg németnyelv-tudás,
  • jogosítvány, vezetési tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Grassalkovich út 255.

Kérjük, küldje el magyar és angol - esetleg német - nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.