Vendéglátóipari cégcsoport megbízásából keresünk miskolci csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing koordinátor

Elvárások:

  • Felsőfokú, releváns szakmai végzettség,
  • Több éves, online marketing szakmában szerzett tapasztalat,
  • Elemző készség és friss tudás a leggyakrabban használt analitikai és hirdetési rendszerek eredményeinek értelmezéséhez (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, stb.),
  • Online és offline marketing eszközök és hirdetési piaci árak naprakész ismerete,
  • Precizitás,
  • Kreativitás,
  • Jó kommunikáció, szervező készség

Előnyt jelent:

  • Korábban betöltött menedzseri pozíció,
  • E-kereskedelmi tapasztalat,
  • Vendéglátóipari ismeretek

Feladatok:

  • Elsősorban online marketing kampányok tervezése és kivitelezésüknek irányítása,
  • Az operatív munkában résztvevő kollégák és ügynökségek koordinálása és ellenőrzése,
  • A cégcsoport marketing kommunikációjának folyamatos optimalizálása,
  • A marketing tevékenység monitorozása és rendszeres riport készítése a felső vezetés számára,
  • Éves marketing tervezésben való aktív részvétel,
  • Döntés előkészítés piackutatással, versenytárs elemzéssel és trendfigyeléssel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Értékes juttatás csomag,
  • Modern munkakörülmények, fiatalos csapat,
  • Stabil munkáltatói háttér mellett, lehetőség egy hosszú távú szakmai célkitűzés megvalósítására,
  • Önállóság, felelősségvállalás

Munkavégzés helye:

Miskolc

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY