A nemzetközi JUB csoport tagjaként - dinamikusan fejlődő, festékek és hőszigetelő rendszerek kis és nagykereskedelmével foglalkozó, szlovén anyavállalatú cég magyarországi képviselete. – a JUB Kft. keres marketing koordinátor pozícióba munkatársat!

Munkavégzés helye: Törökbálinti központ (rugalmas-proaktív munkavégzés)

Főbb feladatok:

  • a kereskedelmi akciók és az ezekhez tartozó aktivitások javaslatának elkészítése
  • az értékesítési helyeken levő megjelenések előkészítése és a hatékonyságuk mérése, boltok látogatása túraszerűen a bolti megjelenések erősítése céljából, polc berendezési tervek megvalósítása, ellenőrzése, akciók, promóciók kommunikálása
  • részvétel az éves marketing terv elkészítésében és megvalósításában
  • részvétel az éves értékesítési és marketing stratégia meghatározásában
  • részvétel a hirdetési és értékesítési akciók tervezésében
  • részvétel a különböző rendezvényeken, ezek megvalósulásának megtervezésében és lebonyolításában
  • a promóciós anyagok, katalógusok és egyéb nyomtatványok kidolgozásában való részvétel
  • a piackutatásokban való részvétel és lebonyolítás
  • tartalmak fordítása, elkészítése az internetes oldalak számára, fordítások elkészítése digitális/nyomtatott megjelenésekhez
  • 'social media marketing' fejlesztése, az FB és más online profilok fejlesztése és kezelése
  • okos alkalmazások (Android, IOS) segítségével futatott kampányok fejlesztése és a működésükről való gondoskodás

Elvárások:

  • legalább főiskolai végzettség marketing/kommunikáció és/vagy informatikai területen
  • minimum középfokú angol nyelvismeret (élő nyelvtudással)
  • legalább 3 év tapasztalat a szélesebb digitális kommunikációban, az integrált marketing ismerete, mindenekelőtt a digitális kapcsolatokban
  • piacismeret és kreatív gondolkodásmód
  • a trade marketing terület ismerete
  • értékesítési irányultság
  • a piaci ötletek alkalmazásának képessége a műszaki teljesítményekhez és fordítva
  • önállóság a tevékenységek megtervezésében és lebonyolításában
  • csapatmunka képesség
  • kiváló koordinálási és kommunikációs képesség
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök:

  • szlovén vagy szerb/horvát nyelvtudás
  • munkahelyi tapasztalat az értékesítés és marketing területen (FMCG)

Amit kínálunk:

  • Jövedelem megegyezés szerint
  • Ösztönző prémium rendszer
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos képzési rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint