A VELUX az építőanyag-ipar egyik vezető világmárkája. A VELUX Csoport piacvezetőként élen jár az innovatív, ugyanakkor energiatakarékos és környezetbarát termékek bevezetése terén. Cégünk célja, hogy termékeivel – melyek a tetőn keresztül természetes fénnyel és friss levegővel látják el az épületeket – minőségi lakóterek és munkahelyek jöjjenek létre, újításain keresztül lehetővé téve azok energiagazdaságos kialakítását is.
A VELUX Magyarország Kft. budapesti marketing csapatába
keresünk.

Ajánlatunk:

    • csapatjáték a közös célokért, dinamikus és folyamatosan magas szinten teljesítő csapat
    • önállóságot és felelősséget biztosító munkakör, támogató munkakörnyezet
    • folyamatos tanulás, szakmai fejlődés
    • az alapbéren felül teljesítményalapú, negyedévente kifizetésre kerülő bónusz

Feladatai:

    Közös marketing aktivitások üzleti partnerekkel (forgalmazó kereskedőkkel)
    • Az egyes partnerekkel kitűzött értékesítési célok elérése érdekében marketing együttműködési javaslatok meghatározása
    • Hirdetési javaslatok kidolgozása és elkészítése közterület, nyomtatott, online és közösségi média felületekre
    • Rendezvényekhez (kiállítás, nyílt hétvége, képzés) kapcsolódó megjelenés szervezése, marketing anyagok rendelése
    • Márka- és termékmegjelenés biztosítása bannerekkel, PR cikkekkel, nyereményjátékokkal az üzleti partnerek honlapjain és webáruházaiban
    • Szerződések kezelése, adminisztráció
    • Területi képviselőkkel közös gondolkodás, üzleti partner látogatások támogatása
    • Vezetői döntéselőkészítés
    • Évente 40 nap utazás és személyes egyeztetés az üzleti partnerekkel

    Üzleti partnereket célzó kommunikáció menedzselése
    • Értékesítési és kommunikációs eszközök szövegírása, grafikai tervezése, gyártása
    • Direkt marketing (e-dm, postai dm) teljeskörű ellátása
    • Online képzések előkészítése, kommunikációja és nyomon követése
    • Rendezvényszervezés
    • Ajándékozási koncepció kitalálása, szóróajándékok, egyedi ajándékok beszerzése

    Shopper marketing az üzleti partnerek telephelyein, üzleteiben
    • Márka- és termékminta megjelenés biztosítása és fejlesztése az üzleti partnereknél
    • A területi képviselők képzése, fejlesztése, koordinációja és nyomon követése
    • POS eszközök tervezése (szövegírás, grafikai szerkesztés), gyártása, készletkezelés
    • Termékbemutató állványok építése/bontása alvállalkozókkal, megbízások, szállítások kezelése
    • Naprakész nyilvántartás vezetése az üzleti partnereknél kihelyezett eszközökről
    • Kapcsolattartás grafikussal, nyomdákkal és BTL beszállítókkal

Elvárásaink:

    Szakmai háttér:
    • marketing szakirányon vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
    • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
    • kb. 3 éves marketing tapasztalat
    • trade marketing tapasztalat előny
    • MS Office tudás magabiztos szinten (Outlook, PowerPoint, Excel, Word, SharePoint, OneNote)

    Személyiség, képességek:
    • jó és hatékony kommunikáció, könnyű kapcsolatteremtés
    • vevőorientált gondolkodás, értékesítési szemlélet
    • határozottság, döntésképesség, mások erős befolyásolása
    • koordinációs készség
    • marketing és értékesítés közötti összefüggések megértése
    • több feladatra való egyidejű koncentrálás képessége
    • koncepcióban gondolkodás, kreativitás

A vállalat:

    • Családi tulajdonban lévő nemzetközi cégcsoport Magyarországon több mint 1.000 munkavállalóval
    • Magyarországon 42,5 milliárd forint forgalmat elérő, nyereséget termelő, tőkeerős vállalat, mely profitjának jelentős részét alapítványokon keresztül visszajuttatja a társadalomnak
    • Biztos fizetés, 8:00-16:30-ig tartó munkaidő
    • Skandináv vezetési és motivációs elvek, emberi és szakmai megbecsülés
    • Elkötelezett, teljesíteni képes és akaró, lelkes és vidám kollégák, családias környezet és közös programok
    • III. kerületi, zöldövezeti irodaépület, kötött pályás tömegközlekedéssel csak 14 perc a Batthyány tértől

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a fizetési igény megjelölésével várjuk!