MunkaPortal állás

Marketing koordinátor

Dinamikusan fejlődő, 25 éves, magyar tulajdonú, nagy múltú épületgépészvállalkozásunkhoz marketing koordinátor munkatársat keresünk.

Feladatok,amiben számítunk munkádra:

  • kommunikációs kampányok koordinálása stratégia alapján
  • hírlevelek, hirdetések, PR cikkek készítése, tartalomgyártás
  • rendezvények, bemutatók, oktatások, szervezése
  • a marketing osztály pénzügyi adminisztrációja
  • riportok, kimutatások készítése és prezentálása
  • kapcsolattartás kreatív ügynökségekkel, médiapartnerekkel és nyomdákkal
  • kapcsolattartás a gyártók és importőrök marketing osztályaival
  • a marketing vezető és menedzserek munkájának támogatása

Képzettségek,tapasztalatok, amik segítik munkádat:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • minimum 3 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel, magas fokú ismerete, (előny: grafikai programok)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • kreativitás, proaktivitás, precizitás
  • szövegírási, fogalmazási képesség
  • önálló és jó minőségű munkavégzés

Amitkínálunk számodra:

  • bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • szakmai továbbképzések, karrier
  • fiatal csapat, vidám légkör

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igénymegjelölésével a következő email címen:
allas@ventil.hu
Kérjük, az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét:
“Marketing koordinátor”

Cégnév: GM Üvegezők Boltja Kft.