Magyar Autóklub
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketig stratégia kidolgozásában és megvalósításában való részvétel
  • Éves marketingtervezés előkészítése és lebonyolítása
  • Új marketinglehetőségek feltérképezése, elemzése
  • Marketingaktivitásokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Digitális és online marketing tevékenységek koordinálása, adatgyűjtés, elemzés
  • Google Ads és Facebook hirdetések kezelése a budget tervezéstől a megvalósításon át az elemzésig
  • Rendszeres sajtófigyelés és sajtóanyag készítés
  • A szervezet társadalmi felelősségvállalásának közvetítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 éves  releváns szakami tapasztalat marketing, online marketing területén
  •  Középfokú,kommunikációképes angol nyelvtudás
  •  Google Ads és Analytics felhasználó szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Partner- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Költségtudatos szemlélet
  • Szövegírói gyakorlat, sales szemlélet
  • Hatékony idő- és feladatmenedzsment
  • Proaktív és önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, kommunikációs- és szervezőkészség
  • Grafikai ismeretek, esetlegesen videós programok ismerete
  • Kreatív és innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő szervezeti háttér
  • Változatos feladatok, izgalmas projektek
  • Részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Berda József utca 15.

Jelentkezés módja: magyar nyelvű önéletrajzzal bérigény megjelölésével.
A Magyar Autóklub személyes adatok kezelésével kapcsolatos tájékoztatást az Adatkezelési Szabályzatában rögzíti, amely megtekinthető a honlapján.
Cégnév: MAGYAR AUTÓKLUB