Cégünk Marketing koordinátor munkatársakat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Online marketing eszközök/platformok ismerete, gyakorlati használata
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság
  • Jó szervező és kiváló problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

FELADATOK:

  • Az üzletág marketing tevékenységének teljeskörű összefogása (web, social media, rendezvények, DM, offline, kampányok, PR, katalógusok)
  • Marketing stratégia kialakítása, tervezés, kivitelezés
  • A management, az értékesítés és a külső partnerek koordinálása, marketing feladatok koordinálása
  • Az értékesítők  munkájában való részvétel és annak aktív támogatása
  • Részvétel a marketing anyagok előkészítésében
  • Marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások, táblázatok készítése, vezetése
  • Minőségi tartalom (hírek, cikkek) generálása elsődlegesen a Social Media felületeire
  • Online kutató munka (nemzetközi hírek, partnerlisták bővítése)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Marketing koordinátor" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020.07.30

Cégnév: Villbek Kft.