Humán CG Training and Consulting Üzleti Tanácsadó Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing koordinátor

A TOYOTA Material Handling Hungary Kft. az anyagmozgatási berendezések piacán régóta vezető szerepet betöltő, nemzetközi hátterű cég, a Toyota Industries Corporation része. Erősségünk az innovatív, kiváló termékskála a hozzá tartozó szervizzel. Célunk, hogy az anyagmozgatás területén elsőrangú választást biztosítsunk partnereink számára, ezzel hozzájárulva üzleti sikereikhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pályázaton nyertes cégek telefonos felkeresése, igények felmérése - telemarketing
  • Céges rendezvények, csapatépítő tréningek, kiállításokon való részvétel szervezése, hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Részvétel offline marketing tevékenységek/kampányok kialakításában, szervezésében, lebonyolításában (nyílt nap, roadshow)
  • Részvétel céges marketing anyagok/ajándéktárgyak frissítésében, kezelésében
  • Termék marketing (Product marketing)
  • Offline üzleti magazinok tartalomfejlesztése, PR cikkek megjelenésének koordinálása
  • Részvétel a vállalati honlap fejlesztésében: aktuális termékek, PR cikkek, blogbejegyzések feltöltésében, oldal karbantartás
  • A vállalati weboldal látogatottságának folyamatos növelése online, offline és egyéb promóciós tevékenységek révén
  • Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése, koordinálása, hozzá kapcsolódó SocialMedia és Google kampányok koordinálása, utólagos kiértékelés, folyamatos fejlesztés
  • Részvétel a webes és közösségi médiafelületek kezelésében, nyomon követésében, frissítésében
  • Részvétel hírlevelek, email kampányok előkészítésében, végrehajtásában, targetgroupok fejlesztésében, kampányok kiértékelésében
  • Webshop szolgáltatás (LiveChat) kezelése, üzemeltetése, eladásösztönzés
  • Részvétel marketing stratégia egyes elemeinek kialakításában
  • TMHE marketing részlegével folyamatos kapcsolattartás, meetingek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú marketing végzettség/aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 1-3 éves kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv aktív közép szintű ismerete szóban/írásban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, határozottság, jó fellépés
  • Megbízható, pro aktív személyiség

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi hátterű cég, hatékony back-office
  • hosszú távú biztos szakmai karrier
  • családias hangulatú cégkultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség, belső képzések
  • Munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Építész utca 28.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Humán CG Training and Consulting Üzleti Tanácsadó Kft.