Egy német gyökerekkel rendelkező Partnerem leányvállalatához várjuk a MARKETING KOORDINÁTOR pályázók jelentkezését. Partnerem standard és egyedi szerszámok kereskedelmével, ehhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével foglalkozik, világszerte több ezer főt foglalkoztatva és piacvezető szerepkört betöltve.

Marketing koordinátor

Feladatok

Egy személyes marketing pozíció, önálló felelősséggel és lehetőséggel a kreativitás kibontakoztatására, a marketing kommunikáció fejlesztésére, az ügyvezetővel szorosan együttműködve

Marketing stratégiája megvalósításának koordinálása az  országban a vevői elégedettség és az értékesítés fokozása érdekében

Forgalmazó partnerek marketing támogatása, e-kereskedelem kommunikációja

Helyi marketing tervek készítése a globális terv alapján

Marketing költségvetés összeállítása és a marketing költségek nyomon követése

Offline marketing kommunikáció (marketing anyagok, rendezvények, ajándéktárgyak)

Rendezvények, partner találkozók, szakmai alkalmak teljeskörű szervezése

Kiállításokon való eseti részvétel

Online kommunikáció (Facebook, hírlevelek, webshop)

Termék információk áramlásának biztosítása

Értékesítési csapattal való szoros együttműködés (speciális értékesítési/marketing elemzések, statisztikák készítése)

Képzések szervezésében való segítségnyújtás

Marketing kontrolling feladatok (e-kereskedelem fejlesztésére vonatkozó javaslatok, elektronikus kereskedelem részesedésének növelését fokozó marketing aktivitás)

Irodavezetői feladatok (javítások szervezése, felszerelések rendelése)

Követelmények

Min. 2 év marketingben szerzett szakmai tapasztalat

Min. középfokú végzettség

Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás

Proaktív személyiség, aki ötletekkel rendelkezik, javaslatai vannak - kreatív személyiség

Offline marketingben szerzett tapasztalat

Rugalmas, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, 13.havi, egyéb juttatás)

Barátságos, támogató csapat

Közvetlen, javaslatokra nyitott vezetőség

Home office lehetőség (heti szinten 1-2 nap)

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.