Főbb feladatok:

  • A hazai és nemzetközi marketing tevékenységek struktúrált építése, támogatva az értékesítést, a cég mérnöki eredményeinek népszerűsítését, új üzletág bevezetését
  • Éves marketingterv mentén a lead generálás támogatása, online, offline kampányok, aktivitások kidolgozása, megvalósítása, értékelése;  szoros együttműködés a divíziók vezetőivel
  • Online kommunikációs feladatok elvégzése: honlap, landing oldalak, további online felületeink tartalomszerkesztése
  • Ügynökségi együttműködésben online hirdetés menedzsment
  • Kommunikációs eszközök (nyomtatott anyagok, filmek, fotók, stb) készítése/készíttetése, szakszerű felhasználása a marketing tevékenység során
  • Kiállítások, bemutatók, üzemlátogatások, konferenciák, külső/belső rendezvények előkészítése, szervezése, részvétel koordinálása

Elvárások:

  • Legyél képes a célok ismeretében önállóan és proaktívan, vezetőd által biztosított felhatalmazással élve eredményes marketing tevékenységet kiépíteni, fenntartani
  • Birkózz meg stratégiai és operatív feladatokkal is. A kihívások megoldására koncentrálj. Legyél eredmény-orientált, ugyanakkor tartsd szem előtt a csapat együttműködését is
  • Rendelkezz aktív, középfokú angol nyelvtudással, szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel - preferáltan marketing/kommunikációs/gazdasági terület
  • Legyen „B” kategóriás jogosítványod és gépjármű vezetési gyakorlatod is

Előny:

  • Hasonló munkakörben vagy munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Családbarát munkahely, segítőkész kollégák

  • Budapest, III. kerület. (Alkalmanként a kiskunhalasi központban.)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, angol nyelvű szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda