Az immár 30 éves Unix Autó Kft. az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Amennyiben Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni, jelentkezz hozzánk!

Marketing Kommunikációs Menedzser

A Te feladataid lesznek:

  • beszállítók marketing részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás
  • kommunikációs csatornák, eszközök működtetése, fejlesztése, javaslattétel új eszközök bevezetésére
  • beszállítói és saját márkás termékek reklámkampányainak menedzselése, promóciók tervezése
  • marketing kampányok hatékonyságának mérése, kimutatások, statisztikák készítése
  • beszállítói marketing budget felügyelete, elszámolások készítése
  • havi rendszerességű magazin tartalmi struktúrájának kialakítása, szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása
  • piackutatás, médiafigyelés
  • rendezvények és vevőtalálkozók szervezése
  • szoros együttműködés kialakítása a beszerző csapat érintett részlegeivel
  • heti riport készítése a marketing vezetőnek

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • modern vállalati környezet
  • lendületes, fiatalos csapat
  • változatos és izgalmas projektek
  • piacvezető vállalati háttér
  • növekvő értékesítési hálózat
  • folyamatosan bővülő és megújuló termékportfólió

Elvárásaink a pozíció betöltésével kapcsolatban:

  • 2-3 éves marketing menedzseri tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • kiemelten jó helyesírás és fogalmazási képesség, precizitás
  • erős angol nyelvtudás
  • MS Excel készség szintű ismerete

Előnyök:

  • szövegírói tapasztalat
  • céges magazin megjelenésének teljeskörű menedzselésében való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Unix Autó Kft.