Marketing-kommunikációs asszisztens állás az Ökumenikus Segélyszervezetnél

Az Ökumenikus Segélyszervezet Kommunikációs Igazgatósága részmunkaidős munkatársat keres marketing-kommunikációs asszisztensi munkakörbe.

Feladatok:

  • Marketing-kommunikációs csoport munkájának támogatása, különösen is:
  • Online marketing-kommunikáció támogatása
  • Kampánytervezés és -menedzsment támogatása
  • Média vásárlási feladatok támogatása
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottságés rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office, Office 365
  • Aktív angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

Online marketing területén szerzett jártasság, ismeret

Fotó és grafikai programok (alap)ismerete: Adobe Photoshop, Lightroom, Illustrator

Vállalat irányítási (Maconomy, SAP) rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Profi, dinamikus csapat tagja lehet Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert civil szervezeténél
  • Sokszínű, értékteremtő munka
  • Tapasztalatszerzés kommunikációs és adománygyűjtési kampányok szervezésében és végrehajtásában
  • Rész munkaidő: heti 20 vagy 30 óra

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét a 'Jelentkezem gombra kattintva, „marketing-kommunikációs asszisztens” megjelöléssel várjuk.

Jelentkezési határidő: 2020. október 15.

Cégnév: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet