Marketing igazgató

MEGBÍZÓNK:

ONLINE ÜZLETFEJLESZTÉSI MEGOLDÁSOKAT NYÚJT SZÁLLODÁKNAK ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI EGYSÉGEKNEK

Rövid leírása:

  • A cég saját marketing stratégiájának és tevékenységének felépítése, megszervezése és megvalósítása
  • A partnerek részére nyújtott online marketing szolgáltatás menedzselése, fejlesztése
  • Komplex marketing feladatok, projektek kezelése
  • A vállalat Brand marketing stratégiájának részletesebb és eredményesebb kialakítása, erősítése
  • Értékesítés támogató anyagok megalkotása és kivitelezésének ellenőrzése
  • Kampányok tervezése, menedzselése, eredményeik nyomon követése
  • Új ötletek, kreatív megoldások saját, mind az ügyfelek online marketingjét illetően
  • Szoros együttműködés a Sales vezetővel
  • A saját marketing csapat irányítása, motiválása
  • Riportok és jelentések készítése a cég vezetőség részére

A foglalkoztatás jellege:

Állandó

Elvárások:

Végzettség

Közgazdász, /marketing szakirány/

Nyelvtudás

Felsőfokú angol
Szakmai tapasztalat
Nemzetközi reklámügynökségnél, szállodaláncnál vagy szolgáltató cégnél, online területen megszerzett, 3-5 éves Marketing Manager gyakorlat

Egyéb

  • Kreatív, magabiztos, erős interperszonális készség, és odafigyelés a részletekre
  • Szenvedélyes, elkötelezett hatékony munkavégzés
  • Eredményorientált, kitartó, megbízható, önmotivált szakembert keresünk

Ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi piaci szereplés
  • Fiatalos csapat
  • Tréningek, coaching, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Home-office jellegű munkavégzés, rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ahc international Kft.