Mind-Diák Szövetkezet
Az MSD több mint 25 éve van jelen Magyarországon, törekedve arra, hogy innovatív terápiái a magyar emberek számára is elérhetővé váljanak. Vezető gyógyszercégként fennállása óta a felfedező kutatásban érdekelt: több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket és vakcinákat a világ legnagyobb, kihívást jelentő betegségei ellen, napjainkban is az élen jár a gyógyszeripari kutatásokban.

Marketing gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Weboldalkezelés
  • A termékmenedzser munkájának támogatása
  • Saját projektek vezetése
  • Összefoglalók és riportok készítése meglévő inputok alapján
  • Társosztályokkal való szoros és folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
  • Digitális csatornák nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Pozíció min. 1 évig történő vállalása
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (kiemelten Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1380 Ft/óra diákbér
  • Céges laptop
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Aktív, jól működő gyakornoki program, segítség a diplomamunkában
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre (részleges home office)
  • Évi 3 nap fizetett szabadság

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet