PannonDiák Iskolaszövetkezet

Marketing gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Adobe Indesign és Photoshop programokkal kiadványok szerkesztése, kreatív anyagok előkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább alapszintű felhasználói jártasság Adobe Indesign és Photoshop rendszerekben
  • Nappali aktív/passzív(25 éves korig) hallgatói jogviszony megléte
  • Kreatív szemlélet, esztétikai érzék, precizitás, proaktivitás
  • Önálló munkavégzés és felelősség vállalás
  • Német vagy angol nyelv középszintű ismerete
  • Heti munkaidő: min. 20 óra (rugalmas időbeosztásban 8:00-17:00 óra között)

Amit kínálunk:

Fizetés :br.1300 Ft/órabér
Munkavégzés helyszíne: 11.kerület Budafoki út

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Budafoki út

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet