Munkatársat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe:

Marketing Gyakornok

  • egy dinamikus és fiatalos csapat része szeretnél lenni
  • kellően kreatív vagy és követed a legújabb szakmai trendeket
  • a social media és online / direkt marketing világában otthon vagy
  • önállóan és projekt csapatban is képes vagy minőségi munkára
  • gördülékenyen és meggyőzően tudsz kommunikálni
  • gyorsan tanulsz és szeretnél együtt nőni vállalatunkkal
  • rendelkezel releváns szakirányú végzettséggel

Ha téged választunk, a következő feladatokra számíthatsz:

  • alakíthatod sikeres szolgáltató vállalatunk marketing tevékenységét
  • kidolgozhatsz és megvalósíthatsz marketing stratégiát a vezetőkkel együttműködve
  • továbbfejlesztheted a cég arculati, branding és PR tevékenységét
  • kiemelten foglalkozhatsz online marketing és social media területekkel (vállalati weboldal, microsite-ok, intranet, közösségi média, SEO optimalizálás, Adwords kampányok)
  • menedzselheted az off-line és on-line marketing kommunikáció szerteágazó platformjait (honlap; hírlevél; szakmai felhívások / cikkek /hirdetések)

Elvárásaink:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • multimédiás szoftverek felhasználói ismerete (Adobe Photoshop-Illustrator-After Effects; Premiere Pro)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Word, Excel, Power Point alkalmazások ismerete
  • igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
  • problémakezelő-készség, stressztűrő képesség

Várjuk a jelentkezésed, ha

  • kreatívnak tartod magad és igazi csapatjátékosnak
  • stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
  • fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
  • hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,
kérjük juttasd el önéletrajzod a következő címre:

karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Kapcsolattartó:
Strázsi Krisztina
06706280991