Partnercégünk, a LeasePlan Zrt. megbízásából keresünk marketing gyakornokot.

A LeasePlannél a marketing számos területével megismerkedhetsz, változatos feladatköröd lesz. Rugalmas időbeosztással dolgozhatsz, alkalmazkodunk az órarendedhez. Piacképes tudást szerezhetsz itt, megalapozhatod a szakmai karriered.

Hol fogsz dolgozni? Budapest egyik legszebb irodaházában, a Dorottya Udvarban (XI. ker.), igényesen felújított irodában, inspiráló munkakörnyezetben.

Kit keresünk? Nem baj, ha nincs még tapasztalatod! Azonban ha tanulni szeretnél, ha nyitott vagy és ha tényleg érdekel a marketing, ez a te helyed! :)

Feladatok:

  • Weboldalak, közösségi oldalak tartalmi karbantartása
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel, hirdető partnerekkel
  • Online kampányok adminisztratív támogatása
  • Rendezményszervezésben való részvétel
  • Sajtóanyagok, PR cikkek elkészítésében való részvétel
  • Vállalati magazon kiadásában való részvétel
  • Részvétel egyéb aktivitások megvalósításában, fejlesztésében
  • Marketing vezető munkájának támogatása
  • Jókedv, humor

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzívos is!)
  • Precizitás, szervezőkészség
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, rugalmas beosztásban
  • Heti min. 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Gyakorlat és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális, innovatív munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.