Mind-Diák Szövetkezet

A Telenor Magyarország Zrt. Magyarország meghatározó telekommunikációs szolgáltatója. A cseh tulajdonú PPF csoport tulajdonában álló cég 1994-ben lépett a magyar piacra. Fejlesztéseik középpontjában ügyfeleik igényei állnak. Megoldásaik megkönnyítik az emberek életét, egyúttal hozzájárulnak az ország gazdasági és társadalmi fejlődéséhez is. Számukra a mobilszolgáltatás ezért többet jelent egyszerű technológiánál. A Telenor Magyarország hiszi, hogy mindenki számára elérhetővé kell tenni a mobilkommunikációban rejlő lehetőségeket, a mobilinternet és általában a mobilitás kínálta előnyöket.

Marketing gyakornok

Feladatok

  • Segítség prezentációk összeállításában
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Kommunikációs anyagok elkészítése
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Versenytársfigyelés, összehasonlítások készítése
  • Sales folyamatok adminisztációjában és utókövetésében való támogatás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 1 évig
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Kommunikatív személyiség
  • Min. középszintű angol nyelvtudás szükséges

Munkaidő

  • Heti 40 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Céges buszjárat Törökbálintra
  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Lehetőség van részleges otthoni munkavégzésre

Előnyök

  • Salesforce ismeret előny

Munkavégzés helye

Törökbálint

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet