Marketing gyakornokot keres a Ringier Axel Springer

Főbb feladatok

  • Marketing osztály mindennapi munkájának támogatása
  • Marketing események, rendezvények előkészítésében, szervezésében, lebonyolításában való részvétel
  • Marketing aktivitásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatokKapcsolattartás a partnerekkel, és a vállalat különböző részlegeivel
  • Előterjesztések, kimutatások és statisztikák készítése
  • Különböző projektek koordinációja, önálló projektek menedzselése
  • Részvétel a marketing aktivitások megjelenésének tervezésében, erősítésében és lebonyolításában: timing, kreatívok, támogató média kampány, social média kampány, utókövetés
  • Részvétel a print termékek

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat és készségek:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Powerpoint)
  • Kreativitás, új ötletek
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Marketing és online marketing ismeretek
  • Közösségi média csatornák ismerete, használata
  • Rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat
  • Üzleti szemléletmód
  • Média területen szerzett tapasztalat, médiapiac ismerete

Amit ajánlunk:

  • Fizetett gyakornoki státusz
  • Céges mobil, laptop
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RAS Magyarország Kft.