Magyarország vezető, dinamikusan fejlődő légiforgalmi és navigációs szolgálatatásokat nyújtó nagyvállalata, a nemzetközi terjeszkedésüket célzó marketing csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Aktív részvétel a folyamatban lévő marketing csoportot érintő porjektekben
  • CRM rendszer bevezetéséhez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése
  • Az értékesítési és marketing folyamatok támogatása, napi kapcsolattartás az ügynökségekkel és beszállítókkal
  • Rendezvények, események és szakmai workshopok szervezésében való aktív részvétel és támogatás
  • Adminisztratív és eseti „ad hoc” jellegű feladatok ellátása

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • aktív egyetemi hallgatói jogviszony: gazdasági vagy marketing / kommunikációs szakon tanulsz
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • online technológiai újdonságok iránti affinitás;
  • szeretnénk, ha legalább heti 25, de akár 30 órában velünk lennél;
  • sikeres pályázó képes az önálló, felelősségteljes munkavégzésre;
  • tudsz priorizálni, lelkes vagy és gyorsan tudsz reagálni a kihívásokra;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), középfokú aktív angol nyelvismerettel rendelkezel;
  • erős analitikus készségek, önállóság;
  • határozott idejű 3 hónapos szakmai gyakorlat vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a "jelentkezem gomb" alatt található adatlap kitöltése után, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.

További Információ:
telefonon: +36 1 293 4027